Shopping Cart

No products in the cart.

Sladkosti na keto dietě – jsou povoleny?

Sladkosti si při ketogenní dietě můžete dopřát! Správné keto svačinky jsou zdravé a podporují hubnutí. Zjistěte, jaké sladkosti můžete jíst, abyste si udrželi dietu v pořádku a dosáhli svých cílů.

Můžete při keto dietě jíst cukr?

Ať už držíte bezlepkovou, bezmléčnou nebo ketogenní dietu, musíte dodržovat určitá pravidla, abyste dosáhli svých cílů. Jednou z nejvíce omezujících diet je keto dieta, jinak známá jako dieta s nízkým obsahem sacharidů nebo dieta s vysokým obsahem tuků. Vyznačuje se výrazným snížením příjmu sacharidů a bílkovin a zvýšením příjmu tuků. To vede k přechodu do stavu ketózy, který časem přispívá k úbytku hmotnosti. Během tohoto typu diety je proto zakázána konzumace výrobků, které obsahují sacharidy. Patří mezi ně všechny druhy typických tyčinek, čokolád, dortů a také koláčů a pečiva, které obsahují bílý cukr.

Chuť na sladké při keto dietě – co dělat?

Přestože na jedné straně naše tělo po adaptaci na ketogenní dietu sacharidy ke svému fungování nepotřebuje, někdy síla zvyku zvítězí a my máme chuť na dort nebo čokoládu. Pokud během keto diety náhle dostanete chuť na sladkou svačinku, nemusíte se ničeho bát. Stačí se vyhnout bílému cukru a místo toho vyzkoušet keto verzi sladkostí. Na trhu jsou samozřejmě různé výrobky, které obsahují více či méně zdravá sladidla, například ty slazené stévií, ale my volíme erytritol. Dobře se hodí do různých dezertů, např. chutný dezert vždy vytvoříme z ingrediencí, jako je kokosová mouka, mandlová mouka, kokosový olej, erythritol nebo sýr mascarpone. Takový dezert bude odpovídat zásadám nízkosacharidové ketogenní diety, protože obsahuje zdravé tuky. Přidejte k němu hrst ořechů nebo kokosu a máte jednoduše výživné jídlo, které vás na delší dobu zasytí.

Jaké sladkosti můžete jíst při keto dietě?

Přestože při ketogenní dietě musíte dodržovat určité požadavky, neznamená to, že si musíte odpírat drobné požitky. Musíte jen dbát na to, aby neporušovaly pravidla diety a aby vás nevyvedly ze stavu ketózy – stavu, kdy nahrazujete glukózu tuky a získáváte z nich energii potřebnou k fungování. Chcete držet ketogenní dietu, ale občas sníte o sladkostech? Blíží se rodinná oslava, chcete pozvat hosty a podávat chutné, ale bezlepkové občerstvení? Rozhodněte se pro keto sladkosti. Jaké jsou jejich vlastnosti? Především nemají přidaný cukr a další sladidla v podobě sladidel nebo sirupů, které jsou škodlivé zejména při dietě.

Keto sladkosti – hotové řešení

Ideální návrh keto sladkostí s nízkým obsahem sacharidů, ale skvělou chutí, připravila anglická značka BeKeto. Všechny výrobky BeKeto jsou zárukou kvality, chuti a hlavně splňují zásady nízkosacharidové a keto diety. Mezi širokou škálou pochutin a sladkostí, které jsou ketogenním strávníkům k dispozici, nabízíme: keto čokolády, keto krémy (oříškové, mandlové a dokonce i makadamové), keto tyčinky nebo keto sušenky (ano, legendární BeKeto Cookies).

Jaké dezerty na keto dietu?

Využijte naše rychlé recepty na ketogenní dezerty. Během několika minut si budete moci připravit lahodné a zdravé muffiny, keto sušenky nebo zmrzlinu, které nejenže každého potěší, ale hlavně nebudou brzdit vaši ketogenní dietu. Na našich stránkách najdete také návrhy na keto dort nebo keto koláč, které mohou být dokonalým doplňkem zdravé, slavnostní rodinné večeře. Doplňte je keto ovocem, například jahodami, borůvkami, malinami nebo borůvkami, nebo je naplňte arašídovým máslem a kousky čokolády. Získáte tak nejen zajímavou chuť spojenou s létem, ale také vitamíny, které ve svém jídelníčku potřebujete.

Jaké keto sladkosti je nejlepší zvolit?

Ketogenní dieta, stejně jako každá jiná dieta, má podpořit hubnutí. Jídla musí být vyvážená a obsahovat správné složky, které usnadní hubnutí. Rozhodně volte sladkosti s nízkým obsahem sacharidů. Vyhněte se také mléčným výrobkům, protože jejich nadměrné množství pokroku v dietě neprospívá. Obyčejné kravské mléko nahraďte mlékem bez laktózy a místo cukru používejte stévii nebo erythrol. Tím udržíte hladinu cukru v krvi pod kontrolou, což má pozitivní vliv na vaše zdraví a kondici.

Sladkosti BeKeto ideální pro keto dietu

Námi nabízené keto tyčinky, keto čokoláda nebo koktejl jsou ideální keto sladkosti, které uspokojí vaše chutě na cukr, aniž byste porušili pravidla ketogenní diety. Jsou také bohatým zdrojem vlákniny a zdravých tuků, které jsou pro tuto formu hubnutí nezbytné. Navíc neobsahují mléko ani cukr. Všechny tyto vlastnosti z nich dělají ideální keto dezert. Jsou skvělé jako svačina k obědu nebo odpolednímu čaji a mohou být také dokonalou tečkou za obědem nebo večeří.

Keto dieta – co ještě mohu jíst?

Pokud hledáte inspiraci a chcete obohatit svůj jídelníček při keto dietě, stojí za zmínku rozmanitost produktů povolených v rámci tohoto dietního režimu. Keto dieta se neomezuje pouze na tučné maso nebo oleje – je to celá paleta chutných a sytých potravin, které se mohou stát základem vašich kulinářských experimentů. Při zvažování dalších ingrediencí a pokrmů, které by zpestřily váš každodenní jídelníček, je třeba mít na paměti důležitost dobře vyvážených jídel. Ta vám zajistí nejen chuťový požitek, ale také dodají vašemu tělu základní živiny, čímž podpoří vaše zdraví a pohodu. Pro ty, kteří se chtějí tématu věnovat hlouběji a rozšířit si své znalosti, jsme připravili podrobný seznam keto potravin, které můžete při keto stravování jíst.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Připojte se k čekací listině Buďte mezi prvními, kdo se dozví, jakmile bude produkt k dispozici. Zanechte níže svou e-mailovou adresu a buďte informováni o novinkách.
Sdílejte svůj košík