Shopping Cart
Delivery Icon Do dopravy zdarma chybí 1,390.00Kč

No products in the cart.

Safety Payments Icon ZARUČENÁ BEZPEČNÁ TRANSAKCE

Poslání a hodnoty

BeKeto™ je první značka ve Velké Británii a Evropě, která se plně věnuje ketogenní a nízkosacharidové (nízkosacharidové) dietě. Naším posláním je pomoci co největšímu počtu lidí dosáhnout stavu ketózy a optimálního zdraví dodržováním co nejzdravějšího nízkosacharidového životního stylu.

Strávili jsme tisíce hodin, abychom vám přinesli ty nejkvalitnější ketogenní produkty. Ať už jste již keto, nebo svou úžasnou cestu teprve začínáte, BeKeto™ je pro vás jako stvořený.

Naše organizace se řídí určitými hodnotami (BeKeto Values), které rádi sdílíme s našimi zákazníky (BeKetoians). Přečtěte si více o naší filozofii a o tom, proč jsme pro vás volbou číslo jedna pro keto a nízkosacharidovou dietu.

Z Londýna s láskou ❤

@Ketopresident & #BeKetoTeam

JSME “POSEDLÍ” ZÁKAZNÍKY

Naším cílem a hnací silou je neustále plnit a překonávat potřeby zákazníka, kterým je stejně jako my Beketonian. Nebojíme se slova “sloužit”, protože vystihuje smysl naší práce. Děláme vše pro to, aby naši zákazníci byli obslouženi na té nejvyšší úrovni a vraceli se k nám.

PRACOVNÍ PŘÍSTUP

Obyvatelé Beketoni se vyznačují pracovitostí. Pracujeme chytře, a když to situace vyžaduje, pracujeme také tvrdě. Nechodíme do práce proto, abychom si “vybrali účet”. Mnohdy zůstáváme i po pracovní době a necháváme zde kus sebe.

AMBICIÓZNÍ V NAŠEM MYŠLENÍ

Neambiciózní myšlení je sebenaplňujícím se proroctvím. Jsme vizionáři a myslíme kreativně, nestandardně a s cílem rozvíjet naše podnikání. Motivujeme sebe i ostatní, abychom neustále překonávali očekávání zákazníků. 

NEUSTÁLE ZVYŠUJEME LAŤKU

Proces učení a každodenního zvyšování laťky je naší výhodou a každodenním životem. Den za dnem se stáváme kompetentnějšími a naše spektrum dovedností se rozšiřuje, takže toho zvládneme více a rychleji. Rozvoj a zvyšování laťky je naším standardem.

SVĚDOMITĚ PLNÍME ÚKOLY

Ke každému úkolu přistupujeme jako k projektu, který je třeba realizovat. Plníme je svědomitě a na 120 %. Pro splnění úkolu získáváme potřebné znalosti a potřebné informace si obstaráváme sami. 

ODVÁŽNÝ V JEDNÁNÍ A ROZHODOVÁNÍ

Jsme lidé a chyby a omyly se nám stávají. Je to normální proces při snaze o dosažení dokonalosti. O svých chybách mluvíme otevřeně a bezprostředně, nebojíme se chybovat. Bereme své chyby na svá bedra a co nejdříve je napravujeme. Pokud je to nutné, využíváme pomoc. Máme vlastní názor a vyjadřujeme ho nahlas. Pokud však padne jiné rozhodnutí, provedeme ho jako své vlastní.

PRÁCE POD TLAKEM JE PRO NÁS KAŽDODENNÍ ZÁLEŽITOSTÍ.

Termíny, termíny a lhůty jsou pro nás dobře známá slova. Vždy se snažíme termín dodržet. Ve stresových situacích zůstáváme soustředění, abychom neudělali chybu. Pokud to situace vyžaduje, začínáme dříve a končíme později a zachováváme stoický klid. Pokud přesto máme s dodržením termínu problém – informujeme o tom s dostatečným předstihem a navrhneme nový termín. 

SAMOSTATNÍ LÍDŘI

Bereme věci do vlastních rukou a aktivně a nezávisle podnikáme kroky, které vedou k rozvoji. Když nám nepomohou ostatní Beketonci a my musíme splnit nějaký úkol, projevíme své odhodlání. Získáváme potřebné znalosti ze všech dostupných zdrojů, využíváme všechny dostupné zdroje, překonáváme obtíže a projekty realizujeme.

DĚLÁME VÍCE ÚKOLŮ NAJEDNOU

K naší práci přistupujeme 360stupňově, nejsme omezeni jen na své povinnosti. Známe různé pozice v naší společnosti a jsme schopni pracovat komplexně. Když někdo potřebuje pomoc, jsme připraveni poskytnout potřebnou podporu. A to i v případě, že pracujeme na zcela odlišných pozicích.

OPTIMISTÉ, KTEŘÍ KLADOU NEJVYŠŠÍ NÁROKY

Naprosto věříme v úspěch našich projektů, a když se nám nedaří, nevzdáváme se. Víme, že problémy jsou jen příležitostí v pracovním oděvu. Ke své práci přistupujeme vždy s úsměvem a hodně v ní dokážeme. Chyby analyzujeme, poučíme se z nich a jdeme dál, abychom dosáhli svého cíle.

Naše hodnoty bereme vážně a řídíme se jimi při rozhodování, vývoji produktů i zavádění inovací. Díky nim vám můžeme lépe sloužit. Díky nim můžeme být vaším přítelem v nízkosacharidovém, keto světě.

Připojte se k čekací listině Buďte mezi prvními, kdo se dozví, jakmile bude produkt k dispozici. Zanechte níže svou e-mailovou adresu a buďte informováni o novinkách.
Sdílejte svůj košík