Shopping Cart

No products in the cart.

Exogenní Ketony

Ketogenní dieta ovlivňuje funkci mozku, množství energie a proces shazování přebytečných kilogramů. BeKeto™ nabízí exogenní ketony v několika různých variantách, které snadno podpoří keto dietu.

KETO FOCUS

Výrobky BeKeto™ jsou vytvořeny odborníky na keto a nízkosacharidovou dietu. Máme pro vás záruku, že každý výrobek dokonale zapadne do vašeho nízkosacharidového životního stylu.

ZAMĚŘENÍ NA KVALITU

Vždy vybíráme jen ty nejlepší složky produktu. Pokud jde o kvalitu, řídíme se zásadou "nulových kompromisů". Pokud je výrobek BeKeto na trhu, znamená to, že prošel velmi přísnými testy kvality.

ZAMĚŘENÍ CÍLE

Naším cílem je podporovat naši komunitu Beketonianů po celém světě v dosahování cílů spojených se zdravým tělem a myslí. Doprovázíme vás při dosahování vašich každodenních cílů. Jsme tu pro vás. 100%.

Exogenní ketony - účinky

Exogenní ketony, které nabízí náš internetový obchod BeKeto.uk, jsou vysoce kvalitní dynamickou směsí solí kyseliny hydroxymáselné. Exogenní ketony BHB se tvoří z minerálů, jako je vápník, železo a sodík. Užívání tohoto typu výrobku vám umožní dodat tělu energii, kterou potřebuje ke správnému fungování. Alternativní zdroj energie se v játrech přeměňuje na ketolátky, takže užívání těchto produktů eliminuje riziko hromadění nežádoucí tukové tkáně. Tyto výrobky jsou určeny zejména pro osoby na ketogenní dietě, které chtějí urychlit tvorbu ketolátek v těle. Jedná se tedy o přirozenou podporu organismu, mimořádně potřebnou v každé fázi zavádění tohoto typu diety.

Jak a kdy používat exogenní ketony BHB?

Exogenní ketony se doporučují zejména začátečníkům, kteří se díky nim dostanou do ketózy mnohem rychleji. Lidé, kteří již začali své dobrodružství s tímto typem diety, by měli tento doplněk také užívat, aby minimalizovali účinky keto chřipky. Ketony jsou také skvělé před cvičením, protože zvyšují výkonnost a hladinu energie, a před a po konzumaci sacharidů, protože umožňují udržet stav ketózy - ideální produkt pro kompenzaci účinků "cheat meal". Exogenní ketony se nejlépe míchají s velkým množstvím studené vody. Vyplatí se je také přidávat do studených koktejlů před tréninkem. Exogenní ketony také dobře fungují ve všech druzích ketogenních receptů na želé a rosoly.

Nabídka BeKeto™

V této kategorii našeho obchodu si můžete zakoupit produkty, které podporují tělo v produkci ketolátek. Našim zákazníkům nabízíme několik variant tohoto produktu, které se od sebe liší chutí. Nabízíme divoké maliny, šťavnaté broskve a svěží limetky. Díky širokému sortimentu výrobků jsme schopni vyhovět individuálním preferencím každého zákazníka. Názory na tyto výrobky jsou jen pozitivní. Stávající uživatelé zanechávají pouze lichotivé komentáře, ve kterých zdůrazňují, jak velkým pomocníkem byly tyto přípravky během ketogenní diety, a také to, jak může jít vysoká kvalita ruku v ruce s rozumnou cenou.

více než 8 500+ vynikajících recenzí

Společnost BeKeto je známá výjimečnými službami a špičkovými produkty. O tom se mohou přesvědčit #BeKetonians v 10 zemích!

Připojte se k čekací listině Buďte mezi prvními, kdo se dozví, jakmile bude produkt k dispozici. Zanechte níže svou e-mailovou adresu a buďte informováni o novinkách.
Sdílejte svůj košík