Shopping Cart

No products in the cart.

Energie a Fitness

Ketogenní dieta je skvělou volbou pro každého, kdo cvičí nebo právě plánuje začít s fyzickou aktivitou. Ve společnosti BeKeto™ nabízíme širokou škálu produktů, které si můžete přizpůsobit svým preferencím a zvýšit tak svůj fyzický výkon. Určitě se podívejte na exogenní ketony, syrovátkové izoláty, kolageny nebo MTC oleje.

KETO FOCUS

Výrobky BeKeto™ jsou vytvořeny odborníky na keto a nízkosacharidovou dietu. Máme pro vás záruku, že každý výrobek dokonale zapadne do vašeho nízkosacharidového životního stylu.

ZAMĚŘENÍ NA KVALITU

Vždy vybíráme jen ty nejlepší složky produktu. Pokud jde o kvalitu, řídíme se zásadou "nulových kompromisů". Pokud je výrobek BeKeto na trhu, znamená to, že prošel velmi přísnými testy kvality.

ZAMĚŘENÍ CÍLE

Naším cílem je podporovat naši komunitu Beketonianů po celém světě v dosahování cílů spojených se zdravým tělem a myslí. Doprovázíme vás při dosahování vašich každodenních cílů. Jsme tu pro vás. 100%.

KETOGENNÍ DIETA - ZDRAVÍ A SPORT

Předpokládá se, že ketogenní strava a strava s nízkým obsahem sacharidů nepřispívají k budování svalové hmoty. Nic nemůže být dále od pravdy! Nejdůležitější ve všem je správná suplementace, se kterou vám chceme pomoci. Zdraví je pro nás nejdůležitější a víme, že k němu velkou měrou přispívá i sport.

VÝHODY KETOGENNÍ DIETY PŘI SPORTU

Najdete zde také produkty, které podpoří vaše cvičební úsilí. Dokonalým příkladem jsou například proteinové izoláty Keto. Je obohacen o esenciální aminokyseliny a větvené aminokyseliny (BCAA), které vám pomohou budovat čistou svalovou hmotu. Díky inovativní kombinaci s MCT dodáte svému tělu extra dávku energie před nebo po tréninku.

KETOGENNÍ DIETA A JEJÍ ÚČINKY NA ZDRAVÍ

Stojí za to vědět, že dieta s vysokým obsahem tuků a nízkým obsahem sacharidů (LCHF) vede ke snížení zánětů, protože mimo jiné reguluje metabolismus glukózy a inzulínu, krevní tlak a lipidový profil, podporuje metylaci a funkci nervového systému.

JE DŮLEŽITÁ VYVÁŽENÁ STRAVA

Vyvážená strava bohatá na živiny a pravidelná diagnostika jsou nejlepší prevencí, léčbou tělesných poruch a zvyšováním odolnosti vůči nemocem a virům. Neměli bychom zapomínat na důležitou roli fyzické aktivity, spánku, regenerace a správné suplementace. Ke zvýšení imunity přispívá také eliminace stresu a péče o správný psychický stav.

více než 8 500+ vynikajících recenzí

Společnost BeKeto je známá výjimečnými službami a špičkovými produkty. O tom se mohou přesvědčit #BeKetonians v 10 zemích!

Připojte se k čekací listině Buďte mezi prvními, kdo se dozví, jakmile bude produkt k dispozici. Zanechte níže svou e-mailovou adresu a buďte informováni o novinkách.
Sdílejte svůj košík