Shopping Cart

No products in the cart.

Keto Proužkové Testy

Začínáte své dobrodružství s ketogenní dietou? Pravděpodobně již víte, že uvedení těla do stavu ketózy a jeho udržení v něm vyžaduje pečlivé plánování poměru bílkovin, tuků a sacharidů v jídle. Jak ale zkontrolovat, zda jsou vaše výpočty správné? K tomuto účelu je nejlepší použít ketolátky.

KETO FOCUS

Výrobky BeKeto™ jsou vytvořeny odborníky na keto a nízkosacharidovou dietu. Máme pro vás záruku, že každý výrobek dokonale zapadne do vašeho nízkosacharidového životního stylu.

ZAMĚŘENÍ NA KVALITU

Vždy vybíráme jen ty nejlepší složky produktu. Pokud jde o kvalitu, řídíme se zásadou "nulových kompromisů". Pokud je výrobek BeKeto na trhu, znamená to, že prošel velmi přísnými testy kvality.

ZAMĚŘENÍ CÍLE

Naším cílem je podporovat naši komunitu Beketonianů po celém světě v dosahování cílů spojených se zdravým tělem a myslí. Doprovázíme vás při dosahování vašich každodenních cílů. Jsme tu pro vás. 100%.

Proužkové testy nebo ketolátky

Co zjišťují testy keto proužků?

Pomocí těchto testů můžete zjistit hladinu ketolátek v moči (ketonurie) nebo v krvi (ketonémie). Ketolátky nalezené v moči jsou především kyselina acetyloctová (acetoacetát), zatímco v krvi zjistíte kyselinu 3 - hydroxymáselnou, nazývanou také ß - hydroxymáselná.

Jak fungují proužky na ketózu?

Testy mají podobu úzkých proužků, které na jedné straně obsahují speciální reakční pole. Obecný princip fungování tohoto typu výrobku je jednoduchý - ketonové proužky zjišťují množství ketolátek v moči. Po ponoření do nádoby s močí se reakční pole zbarví tak, aby odpovídalo koncentraci ketonů v moči. Na obalu testu je legenda, abyste mohli okamžitě odečíst výsledek měření. Na podobném principu funguje i test na hladinu ketolátek v krvi. Kromě testovacích proužků budete potřebovat glukometr. Píchnete se do prstu píchátkem přiloženým k glukometru, poté umístíte kapku krve na reakční pole a odečtete výsledek. Je dobré měřit každý den ve stejnou dobu, abyste získali co nejspolehlivější výsledky. V počátečních fázích postačí testování ketolátek v moči pomocí proužků.

Proč používat ketolátky?

Použití proužkových testů je rychlé a pro uživatele pohodlné. K výhodám proužků pro testování ketózy patří také příznivá cena a možnost okamžitého opakování měření v případě jakýchkoli pochybností. Díky proužkům se můžete ujistit, že vaše tělo maximálně využívá energii pocházející z ketolátek, a v případě nepříznivých výsledků můžete odpovídajícím způsobem upravit poměry makroživin v jídle.

Rozdíly mezi měřením moči a krve

Zajímá vás, který typ proužků na ketózu bude pro vás ten pravý? Je třeba poznamenat, že obě metody měření jsou citlivé a poskytují spolehlivé výsledky. Měření z moči je bezbolestné a nevyžaduje glukometr. Měření z krve je považováno za přesnější a také ukazuje hladinu ketolátek v reálném čase, zatímco měření z moči nás informuje o stavu organismu 2-4 hodiny před testem. Ať už se rozhodnete pro kteroukoli metodu, nejlepší je, pokud budete měření pomocí testovacích proužků provádět pravidelně, 1krát až 2krát denně, ve stejnou dobu, Tímto způsobem získáte nejspolehlivější výsledky.

více než 8 500+ vynikajících recenzí

Společnost BeKeto je známá výjimečnými službami a špičkovými produkty. O tom se mohou přesvědčit #BeKetonians v 10 zemích!

Připojte se k čekací listině Buďte mezi prvními, kdo se dozví, jakmile bude produkt k dispozici. Zanechte níže svou e-mailovou adresu a buďte informováni o novinkách.
Sdílejte svůj košík