Shopping Cart

No products in the cart.

Keto Syrovátkové Izoláty

Proteinový doplněk je nepochybně obohacením a zpestřením stravy fyzicky aktivních lidí. Potřebné množství bílkovin pro trénujícího člověka je v průměru 1,5-2,5 g/kg tělesné hmotnosti. U sportovců, kteří dodržují vysokoproteinovou dietu, je snadné potřebné množství získat. Jiná situace je u ketogenní diety. Pokud zakládáte svůj jídelníček na tucích a zároveň chcete zvýšit svalovou hmotu, přicházejí vám na pomoc námi nabízené keto proteinové izoláty. Jsou rychlým a spolehlivým zdrojem bílkovin, téměř zcela zbaveným sacharidů. Keto protein je vyroben několikanásobnou filtrací, během níž je z něj odstraněna většina kaseinu a laktózy.

KETO FOCUS

Výrobky BeKeto™ jsou vytvořeny odborníky na keto a nízkosacharidovou dietu. Máme pro vás záruku, že každý výrobek dokonale zapadne do vašeho nízkosacharidového životního stylu.

ZAMĚŘENÍ NA KVALITU

Vždy vybíráme jen ty nejlepší složky produktu. Pokud jde o kvalitu, řídíme se zásadou "nulových kompromisů". Pokud je výrobek BeKeto na trhu, znamená to, že prošel velmi přísnými testy kvality.

ZAMĚŘENÍ CÍLE

Naším cílem je podporovat naši komunitu Beketonianů po celém světě v dosahování cílů spojených se zdravým tělem a myslí. Doprovázíme vás při dosahování vašich každodenních cílů. Jsme tu pro vás. 100%.

Ketogenní bílkoviny s nízkým obsahem sacharidů

Svalová hmota během ketogenní diety

Obecně se předpokládá, že strava s vysokým obsahem tuku neprospívá budování svalové hmoty. Nic nemůže být dále od pravdy! Díky keto proteinu je to nyní možné. Při hubnutí je důležité zachovat svaly a spalovat pouze tuk. Bílkoviny jsou vedle tuků jedním z nejdůležitějších stavebních materiálů našeho těla. Předpokladem ketogenní diety je vyhýbat se sacharidům, proto je třeba živiny míchat s vodou nebo rostlinným mlékem bez cukru, nikoliv s kravským mlékem. Navíc byste měli používat spíše keto proteinový izolát než proteinový koncentrát. Do koktejlu je dobré přidat několik kapek kokosového oleje nebo MCT.

Chutné výhody keto proteinu

To je další důvod, proč je sledovat. Strava založená na tucích alespoň ze 40 % není sladká. Ovoce, sladkosti, zmrzlina - mají v ní zanedbatelné místo a sladká chuť je jednou z nejdůležitějších. Velmi často chybí a bílkoviny ji pomohou uspokojit, aniž by vyvolávaly zbytečné výčitky svědomí. BeKeto™ nabízí proteiny s vanilkovou a čokoládovou příchutí. Obsahují zanedbatelné množství sacharidů, takže zachovávají kontinuitu vašeho jídelníčku, aniž byste se museli zbytečně obětovat. Jsou ideální pro přípravu ketogenních dezertů.

Jaké by měly být vlastnosti bílkovin při ketogenní dietě?

Především by měla být co nejkratší a obsahovat velké množství lehce stravitelných bílkovin. Žádoucí je nízký obsah sacharidů a zvýšené množství tuků. Nabízené keto proteiny jsou obohaceny o esenciální aminokyseliny a BCAA, které pomáhají budovat svalovou hmotu. Jsou v nich použita pouze přírodní sladidla, množství sacharidů je zanedbatelné a dodaná dávka energie je velmi vysoká. Všechny námi nabízené keto proteinové izoláty prošly řadou testů a nezpůsobují zažívací problémy, což zaručuje maximální výsledky.

více než 8 500+ vynikajících recenzí

Společnost BeKeto je známá výjimečnými službami a špičkovými produkty. O tom se mohou přesvědčit #BeKetonians v 10 zemích!

Připojte se k čekací listině Buďte mezi prvními, kdo se dozví, jakmile bude produkt k dispozici. Zanechte níže svou e-mailovou adresu a buďte informováni o novinkách.
Sdílejte svůj košík