Shopping Cart

No products in the cart.

Keto Proměny

Přečtěte si úžasné příběhy naší komunity a připojte se k hnutí keto, změňte svůj život, dosáhněte svých cílů a zůstaňte zdraví. Podělte se s námi o svůj příběh označením #mybeketotransformace

@Ketobulka

Světlem v tunelu se pro mě stala keto dieta, kterou jsem podstoupila v lednu 2020, díky které jsem dnes lehčí o 34 kg, mám úžasnou spoustu energie, mám krásné, zregenerované a pevné tělo, díky kterému mám normální tlak, výsledky testů jsou fenomenální, můj lékař nevěřil, co vidí.

@THEKETOCOLOMBIAN

Začal jsem keto v dubnu 2018 poté, co jsem viděl tento obrázek. Tlačil jsem 230 liber a nebyl jsem spokojený s tím, co jsem viděl, ani s tím, jak jsem se cítil. Přečetl jsem si a dozvěděl se o keto v naději, že se prostě budu cítit lépe a nebudu tak zatížený. Skočil jsem přímo do a neohlížel se zpět. V květnu 2019 jsem udělala 30denní masožravou výzvu a byla jsem z toho celá pryč!

@LOWCARB_LEADER

Vždycky jsem dokázala zhubnout, ale neudržela jsem si to. Keto je JEDINÝ životní styl, díky kterému se mi podařilo zhubnout téměř 70 kg za rok a udržet si je! Ještě mi zbývá zhruba 25 kilo a nemůžu se dočkat, až dosáhnu svého cíle. Od té doby, co jsem přešla na keto stravu, mám mnohem více energie a výdrže.

@LOWCARBLEXIE

Nízký obsah sacharidů změnil náš život, UŽÍVÁME si životní styl, který jsme si vytvořili! Nyní jsem ve 2. trimestru těhotenství a stále miluji život s nízkým obsahem sacharidů! Problémy, které jsem měla v prvním těhotenství, mě už neovlivňují, žádné nadýmání, žádné otoky, mám skutečně hodně energie, nemám hlad 24 hodin denně a moje sebevědomí je na vrcholu!

@KETOROCS

Javian Rafus -Ve věku 41 let jsem vyzkoušel všechny diety od středomořské, paleo, Atkinsovy až po dietu Tima Ferrise, ale nic mi nepřineslo takové váhové úbytky jako ketogenní životní styl. Za 4 měsíce jsem zhubl 55 kg a stal se přitom certifikovaným keto trenérem. Keto mi zachránilo život před závislostí a depresemi a nyní se věnuji pomoci ostatním žít zdravějším životním stylem.

@KETOFIT45

Jednoho dne jsem na Netflixu narazila na dokumentární film s názvem “kouzelná pilulka”, který se zaměřoval na ketogenní dietu a životní styl, a to všechno změnilo. Zjistil jsem, že hledám další a další informace na YouTube a Instagramu, a od té doby jsem se neohlédl zpět.

@GOATFIT_NUTRITION

Na levé straně jsem měl 200 liber a potýkal jsem se s depresemi, úzkostí, střevními potížemi, artritidou a řadou autoimunitních onemocnění. Jako epileptik jsem také trpěl každodenními záchvaty. Jakmile jsem objevil keto/karnivore životní styl, tohle rychle padlo na úbytě! Nyní mám při váze 120 kg spoustu energie, jsem již více než dva roky bez záchvatů a mám postavu, po které jsem vždy toužil!

@_FITNBUSY

Neustále jsem se vypínal a nikdy jsem neviděl skutečné výsledky. Dokud jsem se nerozhodl zavázat v říjnu 2019. Šel jsem tak přísně, jak jsem jen mohl, dokud jsem v lednu nepřešel na masožravce. Už jsem se nikdy neohlédla zpět. Tu a tam používám keto svačinky, abych uspokojil všechny chutě na sladké, které mám na své cestě. Zůstaňte důslední! 1 % každý den se opravdu sčítá. Zamilovala jsem si tento životní styl a to, jak se cítím fyzicky i psychicky.

@_FITNBUSY

Keto dietu mi doporučil můj lékař. Moje žena a já jsme se vrhli do tohoto životního stylu od července 2020 a nehledáme zpět! Podařilo se nám překonat mnoho neduhů, ale nejdůležitější je, že jsme vyměnili gaučový životní styl za aktivní! Díky keto dietě a přerušovanému půstu jsme společně zhubli téměř 80 kilo. Ketogenní dieta nám již rok pomáhá budovat svalovou hmotu a zlepšovat postavu!

Místo pro vaši transformaci

Napište nám

Připojte se k čekací listině Buďte mezi prvními, kdo se dozví, jakmile bude produkt k dispozici. Zanechte níže svou e-mailovou adresu a buďte informováni o novinkách.
Sdílejte svůj košík