Shopping Cart
Delivery Icon Do dopravy zdarma chybí 1,390.00Kč

No products in the cart.

Safety Payments Icon ZARUČENÁ BEZPEČNÁ TRANSAKCE

Keto Proměny

Přečtěte si úžasné příběhy naší komunity a připojte se k hnutí keto, změňte svůj život, dosáhněte svých cílů a zůstaňte zdraví. Podělte se s námi o svůj příběh označením #mybeketotransformace

Miroslawa

Díky ketonové dietě jsem zhubla 31 kg za 9 měsíců. Vážila jsem 131 kg a moje současná váha je 100 kg. Ketovou dietu jsem dodržovala od října 2022 přibližně 9 měsíců. V současné době dodržuji low carb dietu. Plánuji se vrátit k ketové dietě a zhubnout ještě alespoň 25 kg. Kromě hubnutí jsem úplně odstranila vysoký krevní tlak a po tom, jak jsem tak silně přibrala a dostala cukrovku 2. typu, jsem se dostala zpět k normální hladině cukru, která je nyní pod kontrolou. Běhám do třetího patra svého bytu a hlavně mohu zavázat tkaničku u boty. Dříve jsem to dělala s velkým úsilím, bez dechu, a když jsem vstala, měla jsem dušnost!!! Opět si užívám život.

Aša

Žena vlevo: Květen 2022: šťastná, zamilovaná, ale věčně unavená a bez energie. Unavená tancem na své svatbě, přejedená dortem, brambory a opitá colou. Naštěstí bez metabolických chorob (více štěstí než rozumu). Žena vpravo: Srpen -25 kg, plná energie, spokojená a v bílých kalhotách, kdo by to pomyslel! 🤣 Jsem -27 kg, ještě 10 kg do cíle. Nikdy jsem nebyla více přesvědčená o tom, že jsem učinila nejlepší možné rozhodnutí (neříkejte to mému manželovi 🤣🙈). Ketonová/low carb dieta změnila můj život k lepšímu. Vaše produkty, které mi také kupujete, mi pomáhají. 😊

Goša

Mohla bych zpívat „ano, ano, ta v zrcadle to bohužel jsem já…“. Tyto fotky dělí 3 roky a asi 32 kg, ale spojuje jedna osoba – já… Je mi 40 let, mám za sebou několik diet, účinných, ale jen na chvíli. Jojo efekt mě vždy dohnal. Můj vnitřní mlsoun vždy měl nade mnou převahu, až přišel okamžik, kdy jsem narazila na ketovou dietu. Pro mě keto není dieta, je to můj životní styl už 3 roky. Jsem jen člověk a občas se mi něco nepovede, ale vždy se skromně vrátím. Keto dalo smysl mému životu, mému zdraví, mé postavě. Konečně mám chuť, plnou sílu a energii k jednání a zapomněla jsem na únavu po jídle. Když se podívám do zrcadla, vidím obrovský pokrok, konečně vidím člověka, kterým jsem chtěla být.

Sebastian

Jmenuji se Sebastian a to jsou mé fotografie ze září 2022 a dubna 2023. Na první fotografii a koncem roku 2022 jsem vážil asi 120 kg (maximálně 121 kg), na druhé fotografii vážím 93 kg s mnohem větším množstvím svalů. Od prvního dne transformace jsem úplně vyloučil sacharidy, velmi drasticky, ale bez jakýchkoli potíží nebo problémů. Dva měsíce jsem byl na keto dietě v podobě jídelních krabiček. Kilogramy šly dolů samy, každý den jsem vážil méně a méně. Myslel jsem, že bez toho nemohu žít, ale podařilo se a to velmi snadno. Zdravotně jsem měl velmi vysokou hladinu cukru, asi 200, nyní mám 100, cítím se 100krát lépe, mám více energie a jediným problémem bylo, že jsem musel vyměnit celý šatník.

Alexandra

S Keto jsem začala po osmi letech boje s neustále přibývající váhou. Trpím na Hashimotovu chorobu a když moje váha dosáhla 90 kg a můj zdravotní stav ukazoval předcukrovkový stav, a jak si můžete představit, můj celkový zdravotní stav byl velmi špatný, rozhodla jsem se kontaktovat odborníky na keto dietu (lituji, že tak pozdě, byla jsem vyděšena, jak víte, mnoha mýty). Děkuji lidem, kteří mě vedli a vysvětlili, na čem keto dieta spočívá, co se děje v mém těle a proč dosavadní diety nefungovaly, co můžeme dosáhnout. Zhubla jsem 35 kg, vrátila se ke své váze z před 8/10 lety, nyní vážím 52 kg a udržuji si váhu. Jsem prostě zdravější a šťastnější.

Markéta

Od června 2023 do nynějška (listopad 2023) -20 kg a to není konec! Proč Małgorzata dosáhla tak rychlých výsledků v krátké době? Keto je spalování tuku na plné obrátky, protože přeměňuje vaše tělo na stroj spalující tuk, využívající ho jako hlavní zdroj energie! Cítíte méně hladu díky vysokému obsahu tuků a minimálnímu množství sacharidů, takže se můžete rozloučit s náhlými záchvaty hladu a těšit se na stabilní energii po celý den! Nicméně keto není jen o hubnutí. Je to také o lepším pocitu, větší jasnosti mysli a celkovém zlepšení zdraví.

Magdalena

Moje dobrodružství začalo v roce 2021, kdy jsem vážila 112 kg. Moje výsledky byly jedny z nejhorších, jaké mohly být. Cítila jsem se hrozně, neustálá dušnost a pomluvy za zády. Na začátku roku 2021 jsem si řekla DOST! Je čas bojovat sama za sebe, za svůj život, zdraví a vzhled. Vsadila jsem na KETO, což byla pro mě děsivá představa, jak můžu žít bez chleba, rýže, kaší, těstovin, sladkostí…? Čaj nebo káva bez cukru, je to vůbec možné? Ale jakmile jsem se rozhodla, tak jsem to udělala. A život je možný 🙂 V tuto chvíli mám dole 35 kg a keto se stalo mým životním stylem. Šla jsem dál a začala chodit do posilovny, která se časem stala mým druhým domovem 🙂 Přeji vám všem báječné chvíle, moji Ketomaníci!

Matouš

Dlouhodobé zdravotní a kožní problémy byly znát. Katastrofální stravovací i životní návyky, sedavý způsob života, “zapomenuté sny”. Pak mi můj milý přítel doporučil keto. KETOstart jsem začal s váhou 125 kg a objednáním testovacích proužků od BeKeto, a pak… to šlo samo. Díky dobře provedené adaptaci zmizel věčný hlad a vrátil se zdravý přístup k jídlu, ale co je nejdůležitější, sen stát se hasičem se stal realitou. Sport se natrvalo usídlil v mém denním harmonogramu, pravidelně trénuji. Hubnutí, pravidelný trénink a čas… to jsem potřeboval, abych splnil dětský sen a mohl si obléct uniformu s nápisem HASIČ. Ketogenní dieta mi zachránila život a teď mám šanci zachránit něčí jiný!

Kristýna

Jsem matka a profesně se realizuji, někdy mi chyběl čas pro sebe samu. Jedné neděle jsem se rozhodla změnit svůj život, vzhledem k tomu, že jsem vždy měla problém s nadváhou a nikdy jsem neměla dost motivace cvičit. Ten den ve mně něco prasklo, začala jsem s vibrační plošinou a procházkami v parku, ale to bylo málo. Začala jsem číst o různých dietách a najednou jsem narazila na ketogenní dietu, konečně něco, co mám ráda, tedy maso… Pak začalo moje skutečné dobrodružství – z 93 kg na 72 kg za půl roku. Den jsem začínala kávou, ke které jsem přidávala kolagen s MCT olejem od BeKeto, naučila jsem se zdravě jíst, jím málo sacharidů a skoro žádný cukr, a moje pocity jsou fantastické, cítím se krásná, mám hodně energie, nic mě nebolí.

Emilie

Moje dobrodružství s Keto začalo na doporučení kamarádky. Nikdy jsem nebyla tlustší, až na chvíli té konverzace, už rok jsem chodila do posilovny třikrát týdně. Tento úsilí, musím říct, bylo velké a váha klesala velmi pomalu. Tehdy jsem měla 5 kilo nadbytečné váhy k mé vysněné postavě. Ale co mě nejvíce přimělo k dietě Keto? Už mnoho let jsem trpěla akné na zádech a obličeji, měla jsem jednu ženskou nemoc, která mi nedala pokoj. Takže tehdy, po té konverzaci, jsem se rozhodla zkusit tuto dietu a nechat to být! A jaké bylo mé překvapení, že po nějaké době moje nemoc ustoupila, situace s menstruací se zlepšila a akné, kterému jsem trpěla téměř 6 let, také začalo mizet!

Monika

Trpím cukrovkou typu 1 od mého devátého roku života. Mnoho let jsem nemohla nemoc ovládat, vedlo to k mnoha komplikacím, od zhoršení zraku až po problémy s ledvinami. Byla jsem také v diabetickém kómatu, což vedlo k malé nekróze mozku. Moje fyzická aktivita byla na tragické úrovni, krátká procházka byla výzvou. Když jsem dosáhla dávky 100 jednotek inzulinu denně, moje kůže byla plná vyrážek. To vše způsobilo, že jsem měla depresi. Začala jsem hledat řešení na vlastní pěst. Moje dobrodružství s keto začalo, když jsem narazila na video Youtubera. Začala jsem s LCHF, která se proměnila v keto, zlepšila se přitom výsledky mých testů od průměrné hladiny glukózy za tři měsíce, cholesterolu nebo vitaminu D. Z lenivého nicnedělála jsem se stala plnou života a chuti. Keto mě změnilo a mé přístup k životu na lepší a tento zdravý životní styl se mnou zůstane! 🙂

Veronika

Je mi 22 let a moje dobrodružství s keto začalo někdy v srpnu 2022 a během toho roku jsem dokázala zhubnout docela hodně, asi 20 kg. Jak si pamatuji, byla jsem závislá na cukru. Nemohla jsem přestat a přejídala jsem se. Pak přišly výčitky svědomí a odpor k sobě samé. V určitém okamžiku jsem si řekla, že takhle nemohu žít. Rozhodla jsem se vzít se do ruky, chtěla jsem být zdravou, plnou energie osobou. Po několika měsících jsem se naučila keto a cítím se nejlépe ve svém životě. Usínám bez problémů, spím tvrdě a konečně se vyspím! Mám spoustu energie, kterou využívám pro různé fyzické aktivity. Začala jsem si vybírat takové, o kterých jsem dříve myslela, že jsou absurdní, ale nyní mi dělají největší radost. Běhám, plavu, mrazím se, tancuji a miluji to dělat.

Daniel

Dlouho jsem bojoval s problémy spojenými s hubnutím. Denní tréninky, kalorická omezení, různé diety – vše přinášelo jen dočasné efekty a udržení váhy bylo výzvou. Až do chvíle, kdy jsem objevil keto dietu. Bylo to jako objevení pokladu skrytého pod vrstvami iluzí a neúčinných metod hubnutí. Občas bojuji se sníženou motivací, nedostatkem času na přípravu jídel, vedu kliniku, kde pomáhám lidem v bolestech a vedu tréninky, kde s mou pomocí dosahují svých cílů. Vždy jsem sebe stavěl na druhé místo, což se odrazilo na mé váze a nedostatku času na dobré jídlo. Ale neztrácím motivaci, vzal jsem se do rukou a tady jsou výsledky na fotce 🙂

Paní Isabella

Během ketogenní diety jsem zhubla 57 kilogramů. Pracuji 10 hodin denně u stolu a vychovávám syna. Nemám prakticky žádný volný čas a moje proměna dokonale ukazuje, že ketogenní dieta zaručuje stoprocentní úspěch. Mým nejoblíbenějším produktem BeKeto je určitě malinový džem!

@mrozzuza

Soukromě jsem maminka, na keto 6 měsíců od 3 měsíců expat. Zhubla jsem 24 kg, ale to nebyl můj cíl. Mým hlavním cílem bylo být opět zdravý a fit. Každý den si děkuji za to, že jsem měla odvahu konečně přejít na keto bez dlouhého přemýšlení, jen jeden den. Týden po skončení dvouleté fáze kojení jsem si udělala průzkum a začala se přizpůsobovat. Velkou část života jsem maso nejedl, kvůli keto jsem se k němu vrátil. Ketogenní dieta mi zcela změnila život!

@mjchasmjchas

Ketogenní dietu držím už asi 12 měsíců. Navzdory námitkám přátel, že ketogenní dieta poškozuje tělo a játra a že se budu celkově cítit špatně. Momentálně se cítím senzačně – nálada je skvělá, energie ještě větší a metamorfóza mého těla a vzhledu ještě větší.

@keto__girll

Moje proměna není o tom, že jsem zhubla 30 kg za rok, ale o dlouhé a tvrdé práci na změně životního stylu, přístupu k jídlu a péči o sebe. Boj s poruchou příjmu potravy není snadný, a proto trvá tak dlouho, ale ketogenní dieta mi v tomto boji pomohla. Upravila jsem si denní rytmus, naučila se jíst chutně, vybírat si potraviny, které mi neškodí, a doplňky stravy, které mě podporují v mém boji za zdraví. Neusínám u stolu, mám víc energie, lépe se soustředím a pokračuji dál – po malých krůčcích, sleduji se a propaguju zdravé návyky na Instagramu, aby každý, kdo má tento problém, věděl, že neexistuje, že to nejde.

@keto.patka4

Žena před 40. rokem života, matka 4 dětí. Na keto jsem přešla po čtvrtém těhotenství, důvodem byla nadváha a neustálá únava. Díky tomuto způsobu stravování jsem se vrátila na váhu před těhotenstvím a hlavně se mi vrátila energie, chuť do každodenních aktivit, zvýšilo se mi sebevědomí a konečně jsem začala dobře spát. Vždycky vstávám mega odpočatý a připravený na další krásný den. Přestože jsem maminkou na plný úvazek, najdu si čas i pro sebe. 3-4krát týdně se snažím cvičit v domácí posilovně, hodně chodíme pěšky. Je zde také čas na domácí lázeňské a kosmetické procedury. Díky keto se mi mimo jiné zvýšila energie o úroveň výš.

@fucking_kacik

Přestat s alkoholem, který se stal katalyzátorem všech změn v mém životě. Po nějaké době jsem se navíc rozhodl vrátit ke cvičení v posilovně, které bylo v té době už jen vzpomínkou. Tehdy se objevily nízkokalorické a keto diety. Hezčí pleť, lepší spánek. V posilovně byly výsledky i přes nedostatek sacharidů velmi dobré, pokud jde o sílu. Doporučuji keto jako životní styl. Díky tomu jsem ve svých 43 letech ve formě, o které jsem kdysi mohl jen snít.

@KETO.MASZ

Keto dietu mi doporučil můj lékař. Moje žena a já jsme se vrhli do tohoto životního stylu od července 2020 a nehledáme zpět! Podařilo se nám překonat mnoho neduhů, ale nejdůležitější je, že jsme vyměnili gaučový životní styl za aktivní! Díky keto dietě a přerušovanému půstu jsme společně zhubli téměř 80 kilo. Ketogenní dieta nám již rok pomáhá budovat svalovou hmotu a zlepšovat postavu!

@THEKETOCOLOMBIAN

Začal jsem keto v dubnu 2018 poté, co jsem viděl tento obrázek. Tlačil jsem 230 liber a nebyl jsem spokojený s tím, co jsem viděl, ani s tím, jak jsem se cítil. Přečetl jsem si a dozvěděl se o keto v naději, že se prostě budu cítit lépe a nebudu tak zatížený. Skočil jsem přímo do a neohlížel se zpět. V květnu 2019 jsem udělala 30denní masožravou výzvu a byla jsem z toho celá pryč!

@LOWCARB_LEADER

Vždycky jsem dokázala zhubnout, ale neudržela jsem si to. Keto je JEDINÝ životní styl, díky kterému se mi podařilo zhubnout téměř 70 kg za rok a udržet si je! Ještě mi zbývá zhruba 25 kilo a nemůžu se dočkat, až dosáhnu svého cíle. Od té doby, co jsem přešla na keto stravu, mám mnohem více energie a výdrže.

@LOWCARBLEXIE

Nízký obsah sacharidů změnil náš život, UŽÍVÁME si životní styl, který jsme si vytvořili! Nyní jsem ve 2. trimestru těhotenství a stále miluji život s nízkým obsahem sacharidů! Problémy, které jsem měla v prvním těhotenství, mě už neovlivňují, žádné nadýmání, žádné otoky, mám skutečně hodně energie, nemám hlad 24 hodin denně a moje sebevědomí je na vrcholu!

@KETOROCS

Javian Rafus -Ve věku 41 let jsem vyzkoušel všechny diety od středomořské, paleo, Atkinsovy až po dietu Tima Ferrise, ale nic mi nepřineslo takové váhové úbytky jako ketogenní životní styl. Za 4 měsíce jsem zhubl 55 kg a stal se přitom certifikovaným keto trenérem. Keto mi zachránilo život před závislostí a depresemi a nyní se věnuji pomoci ostatním žít zdravějším životním stylem.

@KETOFIT45

Jednoho dne jsem na Netflixu narazila na dokumentární film s názvem “kouzelná pilulka”, který se zaměřoval na ketogenní dietu a životní styl, a to všechno změnilo. Zjistil jsem, že hledám další a další informace na YouTube a Instagramu, a od té doby jsem se neohlédl zpět.

@GOATFIT_NUTRITION

Na levé straně jsem měl 200 liber a potýkal jsem se s depresemi, úzkostí, střevními potížemi, artritidou a řadou autoimunitních onemocnění. Jako epileptik jsem také trpěl každodenními záchvaty. Jakmile jsem objevil keto/karnivore životní styl, tohle rychle padlo na úbytě! Nyní mám při váze 120 kg spoustu energie, jsem již více než dva roky bez záchvatů a mám postavu, po které jsem vždy toužil!

@_FITNBUSY

Neustále jsem se vypínal a nikdy jsem neviděl skutečné výsledky. Dokud jsem se nerozhodl zavázat v říjnu 2019. Šel jsem tak přísně, jak jsem jen mohl, dokud jsem v lednu nepřešel na masožravce. Už jsem se nikdy neohlédla zpět. Tu a tam používám keto svačinky, abych uspokojil všechny chutě na sladké, které mám na své cestě. Zůstaňte důslední! 1 % každý den se opravdu sčítá. Zamilovala jsem si tento životní styl a to, jak se cítím fyzicky i psychicky.

Místo pro vaši transformaci

Napište nám

Připojte se k čekací listině Buďte mezi prvními, kdo se dozví, jakmile bude produkt k dispozici. Zanechte níže svou e-mailovou adresu a buďte informováni o novinkách.
Sdílejte svůj košík