Shopping Cart

No products in the cart.

Keto Proměny

Přečtěte si úžasné příběhy naší komunity a připojte se k hnutí keto, změňte svůj život, dosáhněte svých cílů a zůstaňte zdraví. Podělte se s námi o svůj příběh označením #mybeketotransformace

Paní Isabella

Během ketogenní diety jsem zhubla 57 kilogramů. Pracuji 10 hodin denně u stolu a vychovávám syna. Nemám prakticky žádný volný čas a moje proměna dokonale ukazuje, že ketogenní dieta zaručuje stoprocentní úspěch. Mým nejoblíbenějším produktem BeKeto je určitě malinový džem!

@mrozzuza

Soukromě jsem maminka, na keto 6 měsíců od 3 měsíců expat. Zhubla jsem 24 kg, ale to nebyl můj cíl. Mým hlavním cílem bylo být opět zdravý a fit. Každý den si děkuji za to, že jsem měla odvahu konečně přejít na keto bez dlouhého přemýšlení, jen jeden den. Týden po skončení dvouleté fáze kojení jsem si udělala průzkum a začala se přizpůsobovat. Velkou část života jsem maso nejedl, kvůli keto jsem se k němu vrátil. Ketogenní dieta mi zcela změnila život!

@mjchasmjchas

Ketogenní dietu držím už asi 12 měsíců. Navzdory námitkám přátel, že ketogenní dieta poškozuje tělo a játra a že se budu celkově cítit špatně. Momentálně se cítím senzačně – nálada je skvělá, energie ještě větší a metamorfóza mého těla a vzhledu ještě větší.

@keto__girll

Moje proměna není o tom, že jsem zhubla 30 kg za rok, ale o dlouhé a tvrdé práci na změně životního stylu, přístupu k jídlu a péči o sebe. Boj s poruchou příjmu potravy není snadný, a proto trvá tak dlouho, ale ketogenní dieta mi v tomto boji pomohla. Upravila jsem si denní rytmus, naučila se jíst chutně, vybírat si potraviny, které mi neškodí, a doplňky stravy, které mě podporují v mém boji za zdraví. Neusínám u stolu, mám víc energie, lépe se soustředím a pokračuji dál – po malých krůčcích, sleduji se a propaguju zdravé návyky na Instagramu, aby každý, kdo má tento problém, věděl, že neexistuje, že to nejde.

@keto.patka4

Žena před 40. rokem života, matka 4 dětí. Na keto jsem přešla po čtvrtém těhotenství, důvodem byla nadváha a neustálá únava. Díky tomuto způsobu stravování jsem se vrátila na váhu před těhotenstvím a hlavně se mi vrátila energie, chuť do každodenních aktivit, zvýšilo se mi sebevědomí a konečně jsem začala dobře spát. Vždycky vstávám mega odpočatý a připravený na další krásný den. Přestože jsem maminkou na plný úvazek, najdu si čas i pro sebe. 3-4krát týdně se snažím cvičit v domácí posilovně, hodně chodíme pěšky. Je zde také čas na domácí lázeňské a kosmetické procedury. Díky keto se mi mimo jiné zvýšila energie o úroveň výš.

@fucking_kacik

Přestat s alkoholem, který se stal katalyzátorem všech změn v mém životě. Po nějaké době jsem se navíc rozhodl vrátit ke cvičení v posilovně, které bylo v té době už jen vzpomínkou. Tehdy se objevily nízkokalorické a keto diety. Hezčí pleť, lepší spánek. V posilovně byly výsledky i přes nedostatek sacharidů velmi dobré, pokud jde o sílu. Doporučuji keto jako životní styl. Díky tomu jsem ve svých 43 letech ve formě, o které jsem kdysi mohl jen snít.

@KETO.MASZ

Keto dietu mi doporučil můj lékař. Moje žena a já jsme se vrhli do tohoto životního stylu od července 2020 a nehledáme zpět! Podařilo se nám překonat mnoho neduhů, ale nejdůležitější je, že jsme vyměnili gaučový životní styl za aktivní! Díky keto dietě a přerušovanému půstu jsme společně zhubli téměř 80 kilo. Ketogenní dieta nám již rok pomáhá budovat svalovou hmotu a zlepšovat postavu!

@Ketobulka

Světlem v tunelu se pro mě stala keto dieta, kterou jsem podstoupila v lednu 2020, díky které jsem dnes lehčí o 34 kg, mám úžasnou spoustu energie, mám krásné, zregenerované a pevné tělo, díky kterému mám normální tlak, výsledky testů jsou fenomenální, můj lékař nevěřil, co vidí.

@THEKETOCOLOMBIAN

Začal jsem keto v dubnu 2018 poté, co jsem viděl tento obrázek. Tlačil jsem 230 liber a nebyl jsem spokojený s tím, co jsem viděl, ani s tím, jak jsem se cítil. Přečetl jsem si a dozvěděl se o keto v naději, že se prostě budu cítit lépe a nebudu tak zatížený. Skočil jsem přímo do a neohlížel se zpět. V květnu 2019 jsem udělala 30denní masožravou výzvu a byla jsem z toho celá pryč!

@LOWCARB_LEADER

Vždycky jsem dokázala zhubnout, ale neudržela jsem si to. Keto je JEDINÝ životní styl, díky kterému se mi podařilo zhubnout téměř 70 kg za rok a udržet si je! Ještě mi zbývá zhruba 25 kilo a nemůžu se dočkat, až dosáhnu svého cíle. Od té doby, co jsem přešla na keto stravu, mám mnohem více energie a výdrže.

@LOWCARBLEXIE

Nízký obsah sacharidů změnil náš život, UŽÍVÁME si životní styl, který jsme si vytvořili! Nyní jsem ve 2. trimestru těhotenství a stále miluji život s nízkým obsahem sacharidů! Problémy, které jsem měla v prvním těhotenství, mě už neovlivňují, žádné nadýmání, žádné otoky, mám skutečně hodně energie, nemám hlad 24 hodin denně a moje sebevědomí je na vrcholu!

@KETOROCS

Javian Rafus -Ve věku 41 let jsem vyzkoušel všechny diety od středomořské, paleo, Atkinsovy až po dietu Tima Ferrise, ale nic mi nepřineslo takové váhové úbytky jako ketogenní životní styl. Za 4 měsíce jsem zhubl 55 kg a stal se přitom certifikovaným keto trenérem. Keto mi zachránilo život před závislostí a depresemi a nyní se věnuji pomoci ostatním žít zdravějším životním stylem.

@KETOFIT45

Jednoho dne jsem na Netflixu narazila na dokumentární film s názvem “kouzelná pilulka”, který se zaměřoval na ketogenní dietu a životní styl, a to všechno změnilo. Zjistil jsem, že hledám další a další informace na YouTube a Instagramu, a od té doby jsem se neohlédl zpět.

@GOATFIT_NUTRITION

Na levé straně jsem měl 200 liber a potýkal jsem se s depresemi, úzkostí, střevními potížemi, artritidou a řadou autoimunitních onemocnění. Jako epileptik jsem také trpěl každodenními záchvaty. Jakmile jsem objevil keto/karnivore životní styl, tohle rychle padlo na úbytě! Nyní mám při váze 120 kg spoustu energie, jsem již více než dva roky bez záchvatů a mám postavu, po které jsem vždy toužil!

@_FITNBUSY

Neustále jsem se vypínal a nikdy jsem neviděl skutečné výsledky. Dokud jsem se nerozhodl zavázat v říjnu 2019. Šel jsem tak přísně, jak jsem jen mohl, dokud jsem v lednu nepřešel na masožravce. Už jsem se nikdy neohlédla zpět. Tu a tam používám keto svačinky, abych uspokojil všechny chutě na sladké, které mám na své cestě. Zůstaňte důslední! 1 % každý den se opravdu sčítá. Zamilovala jsem si tento životní styl a to, jak se cítím fyzicky i psychicky.

Místo pro vaši transformaci

Napište nám

Připojte se k čekací listině Buďte mezi prvními, kdo se dozví, jakmile bude produkt k dispozici. Zanechte níže svou e-mailovou adresu a buďte informováni o novinkách.
Sdílejte svůj košík