Shopping Cart

No products in the cart.

Přeprava a vrácení zboží

Dodávky v České republice

Hodnota objednávky Online platba předem ( PayPal, kreditní karty atd. )

Do 1 389 Kč – 220 Kč

Nad 1390 Kč Doručení zdarma ve České Republice

Doba přepravy

Objednávky podané do 13:00 hodin se odesílají tentýž den. Pokud zadáte objednávku po 13. hodině, bude odeslána následující den.

Doba dodání v České republice je obvykle do 48 hodin (pouze v pracovní dny).

Výrobky BeKeto™ jsou v rámci České republiky doručovány naším logistickým partnerem – společností DHL.

BEKETO Sp. z o.o.
Zásady vracení peněz

Naše zásady trvají 14 dní. Pokud od vašeho nákupu uplynulo 14 dní, nemůžeme vám bohužel nabídnout vrácení peněz nebo výměnu.Abyste mohli zboží vrátit, musí být nepoužité a ve stejném stavu, v jakém jste ho obdrželi. Musí být také v původním obalu. několik typů zboží je z vrácení vyňato. Zboží podléhající rychlé zkáze, jako jsou potraviny, nelze vrátit. Nepřijímáme také výrobky, které jsou intimním nebo hygienickým zbožím, nebezpečné materiály nebo hořlavé kapaliny či plyny. další nevratné položky:
Dárkové karty
Softwarové produkty ke stažení
Některé položky zdravotní a osobní péče

K dokončení vrácení zboží potřebujeme účtenku nebo doklad o nákupu.
V některých situacích se vrací pouze část peněz (pokud je to možné).

Jakékoli zboží není v původním stavu, je poškozené nebo mu chybí části z důvodů, které nebyly způsobeny naší chybou.
Jakékoli zboží, které je vráceno po více než 14 dnech od doručeníVrácení peněz (pokud je to relevantní)
Po obdržení a kontrole vráceného zboží vám zašleme e-mail s oznámením, že jsme vrácené zboží obdrželi. Rovněž vás budeme informovat o schválení nebo zamítnutí vrácení peněz.
V případě schválení bude vaše vrácení peněz zpracováno a na vaši kreditní kartu nebo původní způsob platby bude do určitého počtu dní automaticky připsán kredit.opožděné nebo chybějící vrácení peněz (pokud se vztahuje)
Pokud jste dosud neobdrželi refundaci, zkontrolujte nejprve znovu svůj bankovní účet.
Poté se obraťte na společnost vydávající kreditní karty, může trvat až dva týdny, než bude náhrada oficiálně zaúčtována.
Dále kontaktujte svou banku. Často trvá nějakou dobu, než je vrácená částka zaúčtována.
Pokud jste toto všechno udělali a vrácení peněz jste ještě neobdrželi, kontaktujte nás na adrese [email protected] Výprodejové položky (pokud se na ně vztahuje)
Vrátit peníze lze pouze za zboží v běžné ceně, za výprodejové zboží bohužel peníze vrátit nelze. výměna (pokud je to relevantní)
Zboží vyměňujeme pouze v případě, že je vadné nebo poškozené. dárky
Pokud bylo zboží při nákupu označeno jako dárek a odesláno přímo vám, obdržíte na vrácené zboží kredit v hodnotě dárku. Po obdržení vrácené položky vám bude zaslán dárkový certifikát. pokud položka nebyla při nákupu označena jako dárek nebo si dárce nechal objednávku zaslat sám, aby vám ji později předal, zašleme dárci peníze zpět a on se dozví o vašem vrácení. doprava
Chcete-li vrátit výrobek, měli byste jej zaslat na adresu:
BEKETO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Al. Wincentego Witosa 31 lok. 103 Warszawa, Polska

Náklady na dopravu při vrácení výrobku si hradíte sami. Náklady na dopravu se nevracejí. Pokud vám budou vráceny peníze, budou náklady na zpětné zaslání odečteny od vrácených peněz. v závislosti na místě, kde žijete, se může doba, za kterou k vám vyměněný výrobek dorazí, lišit. pokud zasíláte položku nad 1000 CZK liber, měli byste zvážit použití sledovatelné přepravní služby nebo zakoupení pojištění přepravy. Nezaručujeme, že váš vrácený výrobek obdržíme, ale uděláme vše, co bude v našich silách, abychom plně uspokojili vaše potřeby. —

Připojte se k čekací listině Buďte mezi prvními, kdo se dozví, jakmile bude produkt k dispozici. Zanechte níže svou e-mailovou adresu a buďte informováni o novinkách.
Sdílejte svůj košík