Shopping Cart
Delivery Icon Do dopravy zdarma chybí 1,390.00Kč

No products in the cart.

Safety Payments Icon ZARUČENÁ BEZPEČNÁ TRANSAKCE

Proč beketo?

Když jsem se v roce 2017 při obědě (rozhodně to nebyl keto oběd) od jednoho srdečného kamaráda dozvěděl o keto dietě, trochu jsem nevěřil, protože mi vyprávěl o tom, že když je “na keto”, má víc energie, je soustředěnější a navíc podává lepší sportovní výkony – trénovali jsme spolu cross-fit.

Od dětství jsem se hodně zajímal o zdravou výživu a sport a “biohacking” mi nebyl cizí, takže jsem se rozhodl prozkoumat ketogenní dietu. Začal jsem číst, zkoumat a provozovat testy….. Samozřejmě na sobě.

Rychle jsem zjistil, že ani v Anglii, ani v Polsku nejsou žádné pořádné, specializované produkty podporující nízkosacharidový a keto životní styl, který jsem přece tolik potřeboval.

Už léta jsem aktivně podnikal v různých odvětvích (první firmu jsem založil v 18 letech), takže jsem si řekl, že keto a e-commerce budou další. Na své cestě jsem potkal člověka, který mi hodně pomohl, a tak jsme založili BeKeto v Londýně a pak přišlo na řadu Polsko, Německo a další země.

Jen dodám, že po 18 měsících příprav jsme to spustili v době, kdy po světě řádila pandemie koronaviru, tedy v dubnu 2020.

Zbytek je historie… Dnes je BeKeto jedničkou v oblasti nízkosacharidových a keto doplňků stravy a sladkostí v mnoha zemích díky nadšení, hodnotám a víře v to, co děláme.

Jsme skutečně věrní svému poslání a hodnotám. Náš cíl byl od začátku jasný – být jedničkou mezi keto a nízkosacharidovými společnostmi ve Velké Británii a Evropě.

Strávili jsme tisíce hodin vytvářením těch nejkvalitnějších ketogenních a nízkosacharidových produktů. Ať už jste již keto, nebo svou úžasnou cestu teprve začínáte, BeKeto™ je váš ketogenní přítel, který vás povede za ruku.

Každý den zvyšujeme laťku a uvádíme naše motto do praxe: “pravděpodobně nejlepší keto produkty na světě”. BeKeto™ je vytvořeno lídry s vášní, znalostmi a posedlostí pro zákazníky, kterým říkáme Beketonci. I my si říkáme Beketonians 🙂

Naše výrobky vám pomohou stát se nejlepší verzí sebe sama.
Dosáhněte více. Buďte lepší. Dosáhněte dál. Dosáhněte výš.

Jan K. Górczyński (@ketopresident) s #BeKetoTeam

Připojte se k čekací listině Buďte mezi prvními, kdo se dozví, jakmile bude produkt k dispozici. Zanechte níže svou e-mailovou adresu a buďte informováni o novinkách.
Sdílejte svůj košík