Shopping Cart

No products in the cart.

MCT Oleje (Tekuté)

Vysoce kvalitní oleje MCT C8 + C10. Jedná se o jedinečné a pečlivě sestavené směsi MCT tuků se středně dlouhým řetězcem, které jsou navrženy tak, aby účinně podporovaly procesy tvorby ketolátek v lidském těle. Významnou předností těchto olejů je jejich vysoká kvalita, pečlivě vyvinuté složení a efektivní působení.

KETO FOCUS

Výrobky BeKeto™ jsou vytvořeny odborníky na keto a nízkosacharidovou dietu. Máme pro vás záruku, že každý výrobek dokonale zapadne do vašeho nízkosacharidového životního stylu.

ZAMĚŘENÍ NA KVALITU

Vždy vybíráme jen ty nejlepší složky produktu. Pokud jde o kvalitu, řídíme se zásadou "nulových kompromisů". Pokud je výrobek BeKeto na trhu, znamená to, že prošel velmi přísnými testy kvality.

ZAMĚŘENÍ CÍLE

Naším cílem je podporovat naši komunitu Beketonianů po celém světě v dosahování cílů spojených se zdravým tělem a myslí. Doprovázíme vás při dosahování vašich každodenních cílů. Jsme tu pro vás. 100%.

Naše společnost se specializuje na výrobu a dodávání vysoce kvalitních produktů pro lidi na ketogenní a nízkosacharidové dietě. V naší nabídce najdete vysoce kvalitní produkty, jako jsou například oleje MCT C8. Tato specifika jsou základními prvky každé ketogenní a nízkosacharidové diety zaměřené na sacharidy. Jedná se o čistý olej, který nemá žádnou chuť a dokáže v lidském těle produkovat velmi vysoké množství ketonů. Tyto oleje jsou doporučovanými produkty díky své jedinečnosti, vysoké kvalitě a efektivním účinkům.

Pečlivě vybrané složení pro účinnou akci

Oleje MCT C8, které vyrábíme, obsahují kyselinu kaprylovou (C8). Jedná se o velmi důležitou složku, která dodává tělu energii již několik minut po užití dávky oleje. Je to jedna z nejdůležitějších složek MCT, která se vyznačuje vysokou biologickou dostupností a krátkými uhlíkovými řetězci. Při vývoji receptury byl kladen důraz na to, aby tělo získalo co nejvíce energie z tuků, která je ve srovnání s energií získanou z glukózy mnohem stabilnější a dlouhodobější.

Hlavní výhody olejů MCT C8

Oleje, které najdete v naší nabídce, mají velmi příznivý vliv na celkový stav organismu. Poskytují energii z tuků, která na rozdíl od energie získané ze sacharidů nezvyšuje hladinu cukru v krvi a nezpůsobuje škodlivé výkyvy inzulínu. Při vývoji složení našich výrobků jsme navíc dbali na to, aby podporovaly spalování tuků. Názory mnoha uživatelů jsou jednoznačné - tyto oleje účinně pomáhají v procesu hubnutí a budování štíhlé postavy. Kyselina kaprylová obsažená v olejích má navíc pozitivní vliv na trávení, paměť a koncentraci. Kromě toho zvyšuje efektivitu cvičení a tréninku a snižuje chuť k jídlu, což usnadňuje omezení mlsání mezi jídly.

Kdy a jak používat olej MCT C8?

Uvedený olej získává pozitivní recenze a zpětnou vazbu od mnoha spokojených uživatelů. Nejlépe se užívá ráno, aby dodal tělu dávku energie. Kromě toho lze olej konzumovat i dodatečně během dne, aby se podpořilo spalování tuků a zvýšil výkon při tréninku. Olej lze přidávat do kávy, čaje a dalších teplejších nápojů nebo do předtréninkových a potréninkových směsí. Lze jej také použít jako přísadu do koktejlů, dezertů a různých jídel připravených podle zásad ketogenní diety. Díky svým výhodám a širokému využití je tento olej velmi doporučován.

Co byste měli vědět o MCT oleji C8 + C10?

Především uživatelské recenze těchto olejů potvrzují, že se jedná o vysoce kvalitní přípravky. Tyto tuky se dostávají přímo do jater. Proto je efekt jejich působení v podobě přílivu energie patrný již několik minut po konzumaci. Oleje se neukládají v tukové tkáni, ale přeměňují se v játrech na ketony, které jsou zdrojem energie pozitivně zpracovávané organismem, protože takto získaná energie je dlouhodobá, což je lepší než energie získaná ze sacharidů.

Správné používání olejů MCT C8 + C10

Námi nabízený olej MCT C8 + C10 můžete konzumovat ráno pro získání dodatečné energie. Kromě toho je tento produkt vhodný také ke konzumaci během dne pro urychlení rychlosti spalování tuků nebo regenerace svalů po tréninku. Tento produkt je vhodný jako doplněk kávy, čaje, přípravků užívaných před tréninkem nebo po tréninku. Lze jej také přidávat do koktejlů, smoothies a nízkosacharidových dezertů. Dobře se hodí do salátů a dalších jídel charakteristických pro ketogenní dietu. Naše společnost má s výrobou těchto olejů bohaté zkušenosti, takže zákazník dostává výrobek, který splňuje všechny příslušné a přísné požadavky na kvalitu a výkon.

více než 8 500+ vynikajících recenzí

Společnost BeKeto je známá výjimečnými službami a špičkovými produkty. O tom se mohou přesvědčit #BeKetonians v 10 zemích!

Připojte se k čekací listině Buďte mezi prvními, kdo se dozví, jakmile bude produkt k dispozici. Zanechte níže svou e-mailovou adresu a buďte informováni o novinkách.
Sdílejte svůj košík