Shopping Cart

No products in the cart.

Keto Občerstvení

Myslíte si, že ketogenní dieta znamená konec sladkostí? S BeKeto™ ne! Vytvořili jsme zdravé, přírodní a hlavně chutné náhrady vašich oblíbených sladkostí bez cukru. Vychutnejte si čokolády BeKeto, ale pozor – jsou návykové! Najdete zde také skvělé krémy, sušenky.

KETO FOCUS

Výrobky BeKeto™ jsou vytvořeny odborníky na keto a nízkosacharidovou dietu. Máme pro vás záruku, že každý výrobek dokonale zapadne do vašeho nízkosacharidového životního stylu.

ZAMĚŘENÍ NA KVALITU

Vždy vybíráme jen ty nejlepší složky produktu. Pokud jde o kvalitu, řídíme se zásadou "nulových kompromisů". Pokud je výrobek BeKeto na trhu, znamená to, že prošel velmi přísnými testy kvality.

ZAMĚŘENÍ CÍLE

Naším cílem je podporovat naši komunitu Beketonianů po celém světě v dosahování cílů spojených se zdravým tělem a myslí. Doprovázíme vás při dosahování vašich každodenních cílů. Jsme tu pro vás. 100%.

Keto občerstvení bez přidaného cukru

Myslíte si, že ketogenní dieta znamená definitivní konec se sladkostmi? S BeKeto ne! Speciálně pro vás jsme vytvořili zdravé, přírodní a především chutné náhrady vašich oblíbených sladkostí bez cukru. Vyzkoušejte dokonalé keto svačinky a sami se přesvědčte, že nemají konkurenci. Vychutnejte si čokolády, tyčinky, sušenky a krémy BeKeto, ale pozor - jsou návykové!

Keto svačinky při nízkosacharidové dietě

Jste na ketogenní dietě a chybí vám sacharidy? Rádi si na cestách něco zakousnete a hlavou se vám stále častěji honí myšlenky na sladkosti? Sáhněte po keto svačinkách - umožní vám zdravě svačit, aniž byste porušili pravidla diety. Při keto nebo nízkosacharidové dietě se nemusíte vzdávat svačinek. Pokud je chcete do svého jídelníčku zařadit, používejte ty bez přidaného cukru.

Keto svačiny se vyznačují minimálním obsahem sacharidů. U těchto svačinek používáme pouze zdravé náhražky cukru, primárně erytritol a sekundárně stévii. V sortimentu BeKeto najdete keto tyčinky, ořechové krémy, čokolády, želé a sušenky, které se hodí právě na svačinu mezi jídly, po tréninku nebo před tréninkem, pokud si chcete dodat energii. Svačinky s nízkým obsahem sacharidů, ale vysokým obsahem bílkovin, jsou skvělou náhradou za smetanový sýr, venkovský sýr, kabanos nebo jiné potraviny dodávající bílkoviny. Keto svačiny jsou zdrojem zdravých tuků, vlákniny, vitamínů a minerálů s minimem sacharidů.

Svačiny bohaté na zdravé tuky

Tuky jsou při keto dietě nejdůležitější makronutrient a jejich dostatečný přísun podmiňuje přechod do ketózy, učí tělo využívat ketolátky a tento stav udržovat. Moderní výrobní technologie a pečlivě vybrané receptury nám umožnily dosáhnout vyváženého složení svačinek vhodného pro ty, kteří chtějí dodržovat zdravou stravu. Typ a kvalitu tuků obsažených ve svačinách BeKeto jsme přizpůsobili požadavkům ketogenní diety - všechny naše svačiny obsahují tekutý MCT olej nebo MCT olej v prášku.

MCT olej je okamžitým zdrojem energie. Tento olej přechází z trávicího traktu přímo do krevního oběhu a velmi rychle vás nabije zdravou porcí vitality, takže nemusíte myslet na to, že byste sáhli po sacharidech. MCT olej má mimořádně ketogenní účinek - stimuluje tvorbu ketolátek, poskytuje pocit sytosti, snižuje chutě a usnadňuje proces hubnutí. Keto sladkosti s MCT olejem vám poskytnou kvalitní sytící tuky. Chutné sladkosti bez přidaného cukru mohou ve vašem jídelníčku příležitostně nahradit avokádo nebo ořechy.

Svačinky šetrné k žaludku i kapse

Jedním z mýtů o zdravé výživě je přesvědčení, že je drahá. Nabídka společnosti BeKeto dokazuje, že cena keto svačinek nemusí být vůbec přemrštěná. Ve společnosti BeKeto jde cena vždy ruku v ruce s kvalitou - nabízíme ty nejlepší výrobky za ceny, které jsou dostupné pro každý rozpočet. Keto svačinky jsou nutričně hodnotné a jejich zavedení do jídelníčku vůbec nezvyšuje náklady na vaši dietu. S vyváženou svačinou bohatou na tuky a bílkoviny ukojíte svůj hlad a neutrácíte zbytečně peníze za chutě nebo sladké svačiny.

Keto svačiny a hubnutí

Pokud do svého jídelníčku zařadíte zdravé svačiny, jako jsou keto tyčinky nebo čokolády, nebudete mít chuť mlsat sladkosti, jako jsou sušenky, tyčinky s cukrem nebo snacky, jako jsou chipsy nebo tyčinky. Můžete si vychutnat jedinečnou chuť a rozmanitost své stravy, aniž byste se museli obávat překročení množství sacharidů.

Navzdory zdání vám svačiny BeKeto mohou pomoci zhubnout. Jak je to možné? Nízkosacharidové svačinky uspokojí psychickou touhu po dezertu a dodají vám pocit, že si nemusíte nic odpírat, a díky tomu je mnohem snazší dietu dodržovat. Odborníci na výživu se shodují, že extrémně omezující diety fungují dlouhodobě jen v několika málo případech.

Přechodem na nízkosacharidovou nebo keto dietu stejně poměrně výrazně měníte své stravovací návyky, ale vzdát se navždy svých oblíbených jídel má pozitivní vliv na dlouhodobé výsledky. Tento způsob stravování může vyvolat pocit ztráty některých výhod a stesk po starých návycích, a od toho je jen krůček k opuštění nových návyků.

I když je pochopitelné, že je nejlepší vyřadit z jídelníčku sladkosti zakoupené v obchodě, které obsahují cukr nebo xylitol (většina keto čokolád ho má), neznamená to, že se musíte absolutně vzdát náznaku sladké chuti. Čokoládka Tyčinka s vysokým obsahem ořechů vám naopak poskytne porci sladkosti a zdravých tuků, a přitom vás nevyřadí z ketózy.

Sladkosti můžete jíst i během hubnutí. Keto sladkosti se dokonce čas od času doporučují, abyste se příliš neomezovali. Omezení kalorií je pro snížení přírůstku hmotnosti zcela dostačující, ale nemusíte omezovat svou chuť na něco sladkého.

Chutné ketogenní svačinky - vyberte si svou chuť

Svačinky z obchodu BeKeto mají kromě svých zdravotních hodnot i výjimečnou chuť. S těmito výrobky si nemusíte vybírat mezi svými chuťovými preferencemi a zdravím - můžete mít obojí. Keto svačinka je chutná a podporuje vaše zdravotní cíle. Velmi často slýcháme ohlasy, že čokoláda BeKeto je "nejlepší čokoláda, jakou jsem kdy jedl!". Naprosto souhlasíme - jedinečné svačinky s příchutí mandarinek, pekanových ořechů, malin, mandlí, kokosu nebo zeleného jablka opravdu potěší svou chutí. Svačinky BeKeto dokazují, že náhrada standardních svačinek může být opravdu chutná a pocit, že se něčeho vzdáváte, je nenávratně pryč. Keto svačinky jsou stejně dobré, ne-li lepší než nejoblíbenější svačinky s obsahem cukru.

Dezert nebo něco na zub v běhu - ideální keto svačinky pro aktivní lidi

Výrobky BeKeto můžete konzumovat buď jako součást většího dezertu, nebo jako samostatnou fit sladkost bez cukru a máte prostor pro experimentování. Sáhněte po zdravé svačině, když máte chuť na něco sladkého nebo když hledáte jednoduchý způsob, jak zpestřit hotové jídlo. Vaše ketogenní dieta nemusí být vůbec nudná - díky široké nabídce keto svačinek si vždy najdete něco, co vám bude chutnat.

Po keto svačině můžete sáhnout v práci, cestou na univerzitu, na procházce, na túře nebo právě po tréninku, když potřebujete rychle dodat energii. Keto koláčky, čokolády a tyčinky jsou skvělou svačinkou pro zaneprázdněné lidi, kterým ale záleží na jejich zdraví a pohodě. V keto svačinách BeKeto najdete mnohem víc než jen chuť - naše svačiny jsou nutričně hodnotné a bezpečné pro vaše zdraví.

Nemáte čas připravit si zdravou svačinu? Potřebujete něco na druhou snídani, odpolední svačinu, jídlo po tréninku nebo zdroj energie během intenzivního cvičení? Svačina s nízkým obsahem sacharidů bude to pravé. Vyberte si sušenky, rozplývající se čokoládu nebo lískooříškový krém a vychutnejte si jejich chuť, aniž byste museli dělat kompromisy ve své dietě.

více než 8 500+ vynikajících recenzí

Společnost BeKeto je známá výjimečnými službami a špičkovými produkty. O tom se mohou přesvědčit #BeKetonians v 10 zemích!

Připojte se k čekací listině Buďte mezi prvními, kdo se dozví, jakmile bude produkt k dispozici. Zanechte níže svou e-mailovou adresu a buďte informováni o novinkách.
Sdílejte svůj košík