Shopping Cart

No products in the cart.

Keto Občerstvení

Myslíte si, že ketogenní dieta znamená konec sladkostí? S BeKeto™ ne! Vytvořili jsme zdravé, přírodní a hlavně chutné náhrady vašich oblíbených sladkostí bez cukru. Vychutnejte si čokolády BeKeto, ale pozor – jsou návykové! Najdete zde také skvělé krémy, sušenky.

KETO FOCUS

Výrobky BeKeto™ jsou vytvořeny odborníky na keto a nízkosacharidovou dietu. Máme pro vás záruku, že každý výrobek dokonale zapadne do vašeho nízkosacharidového životního stylu.

ZAMĚŘENÍ NA KVALITU

Vždy vybíráme jen ty nejlepší složky produktu. Pokud jde o kvalitu, řídíme se zásadou "nulových kompromisů". Pokud je výrobek BeKeto na trhu, znamená to, že prošel velmi přísnými testy kvality.

ZAMĚŘENÍ CÍLE

Naším cílem je podporovat naši komunitu Beketonianů po celém světě v dosahování cílů spojených se zdravým tělem a myslí. Doprovázíme vás při dosahování vašich každodenních cílů. Jsme tu pro vás. 100%.

Držíte ketogenní dietu? Chybí vám sacharidy? Rádi si na cestách něco zakousnete? Každá svačina uvedená v této kategorii vám umožní zdravě svačit, aniž byste porušili pravidla. Prohlédněte si nabídku zdravých a chutných svačinek, které neobsahují cukr.

Minimální množství cukru

V souladu s keto doporučeními obsahují svačiny minimum sacharidů. Pro naše svačinky používáme pouze zdravé náhražky cukru, primárně erytritol a sekundárně stévii. Díky profesionálně vybraným ingrediencím a zvláštní pozornosti věnované dietním požadavkům vás svačiny podpoří na cestě ke zdravějšímu tělu snížením příjmu nepříznivých sacharidů.

Maximální množství tuku

Tuk je složka, jejíž příjem by měl být při keto dietě nejvyšší. Díky moderním technologiím, pečlivě vybraným recepturám a vysoké informovanosti výrobce v našich výrobcích se podařilo dosáhnout rovnováhy vhodné pro lidi usilující o dosažení stavu ketózy. Druh a kvalita tuků obsažených v pochutinách jsou přizpůsobeny požadavkům keto a zajišťují pohodlnou konzumaci. Všechny naše svačinky obsahují MCT olej nebo MCT olej v prášku.

Šetrné k žaludku a kapse

Jedním z mýtů o zdravé výživě je, že je drahá. Naše nabídka ukazuje, že cena keto svačinek nemusí být vůbec přemrštěná. Utrácíte poctivé peníze za potraviny, které byste rádi jedli. V BeKeto™ jde cena ruku v ruce s kvalitou, nabízíme ty nejlepší výrobky za ceny, které vám umožní používat vysoce kvalitní suroviny.

Keto svačina? Mňam!

Potraviny, které jsou na webu k dispozici, mají kromě zdravotních přínosů i chuť. Už nemusíte obětovat chuť pro své zdraví. Jezte svačiny, které jsou chutné a zároveň podporují vaše zdravotní cíle. U nabízených dietních svačinek nebyly vaše chuťové buňky obětovány. Kdo říká, že zdravé nemůže být chutné? Velmi často slýcháme, že čokolády BeKeto™ jsou "nejlepší čokoláda, jakou jsem kdy jedl"!

Dezert nebo něco k jídlu na útěku

Výrobky, které jsou na webu k dispozici, lze konzumovat jako součást většího dezertu i jako samostatnou keto svačinu. To vám také dává více možností experimentovat v kuchyni. Sáhněte po zdravé svačině, když máte chuť na něco sladkého nebo když hledáte jednoduchý způsob, jak zpestřit připravovaný pokrm. Ketogenní dieta nemusí být vůbec nudná a nabídka různých svačinek vám pomůže se o tom přesvědčit.

více než 8 500+ vynikajících recenzí

Společnost BeKeto je známá výjimečnými službami a špičkovými produkty. O tom se mohou přesvědčit #BeKetonians v 10 zemích!

Připojte se k čekací listině Buďte mezi prvními, kdo se dozví, jakmile bude produkt k dispozici. Zanechte níže svou e-mailovou adresu a buďte informováni o novinkách.
Sdílejte svůj košík