Shopping Cart

No products in the cart.

Keto Čokolády

Při dodržování ketogenní diety nebo jakékoli jiné diety se vyplatí sáhnout po osvědčených produktech. Keto čokoláda od BeKeto™ je skutečnou dietní pochoutkou, která může úspěšně nahradit klasickou tabulku sladké čokolády. Obsahuje přírodní, čisté kakao bez zpracovaných přísad. Keto čokoláda má výrazně méně sacharidů než běžná čokoláda. Díky obsahu vybraných složek, jako je například MCT olej, tyto dietní sladkosti urychlují trávení. Můžete po nich bez obav sáhnout kdykoli během dne.

KETO FOCUS

Výrobky BeKeto™ jsou vytvořeny odborníky na keto a nízkosacharidovou dietu. Máme pro vás záruku, že každý výrobek dokonale zapadne do vašeho nízkosacharidového životního stylu.

ZAMĚŘENÍ NA KVALITU

Vždy vybíráme jen ty nejlepší složky produktu. Pokud jde o kvalitu, řídíme se zásadou "nulových kompromisů". Pokud je výrobek BeKeto na trhu, znamená to, že prošel velmi přísnými testy kvality.

ZAMĚŘENÍ CÍLE

Naším cílem je podporovat naši komunitu Beketonianů po celém světě v dosahování cílů spojených se zdravým tělem a myslí. Doprovázíme vás při dosahování vašich každodenních cílů. Jsme tu pro vás. 100%.

Nemusíte se obávat prudkého nárůstu inzulínu, protože přírodní cukry z ketogenních čokolád se pomalu rozkládají a tělo je dobře snáší. Vyzkoušejte BeKeto™ klasickou hořkou čokoládu nebo s přídavkem - mandlí nebo jedinečných pekanových ořechů. Nevzdávejte se svých každodenních kulinářských požitků.

Nízký obsah sacharidů keto čokoláda váš dietní spojenec

Pokud vám v jídelníčku chybí sladkosti, můžete sáhnout po keto čokoládě. Jedná se o speciálně připravené výrobky na bázi přírodního kakaa. Antioxidanty, které obsahuje, podporují funkci mozku. Doporučují se lidem držícím ketogenní dietu i jakoukoli jinou dietu. Kvalitní přírodní suroviny zajistí, že váš jídelníček bude bohatý na různé mikroprvky. Plnohodnotné kakao je vhodné pro studenty, žáky a lidi, kteří kombinují trénink s duševní prací. Když dostanete hlad nebo chuť na sladkou svačinu, můžete si pochutnat na keto čokoládě. Na rozdíl od běžných výrobků zakoupených v obchodě nezpůsobuje keto čokoláda prudké zvýšení hladiny inzulínu. Po snědení dvou až tří kousků se budete cítit sytí. Tato zdravá svačina vám pomůže dokončit trénink, náročný projekt nebo jen přečkat den v práci. Perfektní kakaové svačinky z kategorie ketogenních, které zkrotí hlad, skvěle chutnají a navíc - jsou keto.

Přírodní kakao pro lepší funkci mozku

Výhodou ketogenních čokolád je jejich osvědčené a zdravé složení. Při jejich výrobě se používají vybrané suroviny: MCT olej, kakao a erytritol. Keto čokolády neobsahují přidané cukry. Proto je můžete jíst, i když držíte restriktivní dietu (dbejte však na to, abyste nepřekročili doporučený denní příjem, který činí 1/3 celé čokolády). Byly vytvořeny jako zdravá alternativa výrobků podobných čokoládě. Slibujeme, že je to ta nejlepší čokoláda, jakou jste kdy ochutnali, a obsahuje nejméně čistých sacharidů na světě! Pokud jste si vždy spojovali konzumaci sladkostí s tloustnutím, je načase změnit názor. Čokolády s nízkým obsahem sacharidů jsou potraviny, které při umírněné konzumaci pomohou vašemu úsilí o hubnutí.

více než 8 500+ vynikajících recenzí

Společnost BeKeto je známá výjimečnými službami a špičkovými produkty. O tom se mohou přesvědčit #BeKetonians v 10 zemích!

Připojte se k čekací listině Buďte mezi prvními, kdo se dozví, jakmile bude produkt k dispozici. Zanechte níže svou e-mailovou adresu a buďte informováni o novinkách.
Sdílejte svůj košík