Shopping Cart

No products in the cart.

MCT Oleje (Ochucené)

MCT olej v prášku umožňuje dodat tělu až 7,5 g zdravého tuku v jedné porci. Výrobky této kategorie jsou ideální pro lidi na ketogenní nebo nízkosacharidové dietě. Doporučujeme vám přečíst si podrobnosti o naší nabídce MCT olejů v prášku.

KETO FOCUS

Výrobky BeKeto™ jsou vytvořeny odborníky na keto a nízkosacharidovou dietu. Máme pro vás záruku, že každý výrobek dokonale zapadne do vašeho nízkosacharidového životního stylu.

ZAMĚŘENÍ NA KVALITU

Vždy vybíráme jen ty nejlepší složky produktu. Pokud jde o kvalitu, řídíme se zásadou "nulových kompromisů". Pokud je výrobek BeKeto na trhu, znamená to, že prošel velmi přísnými testy kvality.

ZAMĚŘENÍ CÍLE

Naším cílem je podporovat naši komunitu Beketonianů po celém světě v dosahování cílů spojených se zdravým tělem a myslí. Doprovázíme vás při dosahování vašich každodenních cílů. Jsme tu pro vás. 100%.

Účinky MCT oleje v prášku

MCT prášek je mastná kyselina se středně dlouhým řetězcem, která dodává energii přímo mozku a tělu. Tyto kyseliny se okamžitě spalují, takže se nehromadí jako nežádoucí tělesný tuk a nadbytečná kila. Pravidelná konzumace MCT oleje v prášku a výrazné snížení příjmu sacharidů může vést ke stavu ketózy, což je metabolický stav, při kterém dochází ke zvýšení hladiny ketolátek v plazmě, ale bez zvýšení hladiny glukózy v krvi nebo výkyvů inzulínu. Prášek z MCT oleje podporuje lidi, kteří chtějí zhubnout, tím, že urychluje proces ztráty nadváhy. Tento výrobek totiž snižuje chuť k jídlu a poskytuje pocit sytosti, což eliminuje svačiny mezi jídly. Tento typ tuku má také antibakteriální a antivirové vlastnosti, což urychluje metabolismus a napomáhá trávicímu systému. MCT prášek je skvělou alternativou pro lidi, kteří jsou citliví na tradiční MCT olej, který v jejich případě způsoboval zažívací potíže.

Kdy a jak používat MCT olej v prášku?

Je důležité užívat tento druh produktu během dne, protože to pomůže urychlit proces spalování tuků a doplnit denní makro. Vyplatí se také užívat MCT olej v prášku před tréninkem, který pomůže zlepšit proces spalování kalorií, a těsně po tréninku, což bude mít pozitivní vliv na regeneraci svalů. Tento produkt lze přidávat do vody, rostlinných mlék, kávy a čaje nebo jiných teplých nápojů. V posilovně lze tento prášek přidávat do koktejlů konzumovaných před a po tréninku. Během dne lze olejový prášek použít jako přídavek do různých ketogenních a nízkosacharidových dezertů, koktejlů a šejků.

Nabídka našeho obchodu

V této kategorii našeho obchodu si můžete zakoupit MCT olej v prášku v různých chuťových variantách. MCT olej v prášku je k dispozici ve čtyřech příchutích: Francouzská vanilka, Svěží čokoláda, Jahoda a také zcela bez příchutě. Lidé, kteří dosud vyzkoušeli MCT olej v prášku, uvádějí zvýšenou duševní jasnost, lepší soustředění, snížený pocit únavy a žádnou chuť na svačinu.

více než 8 500+ vynikajících recenzí

Společnost BeKeto je známá výjimečnými službami a špičkovými produkty. O tom se mohou přesvědčit #BeKetonians v 10 zemích!

Připojte se k čekací listině Buďte mezi prvními, kdo se dozví, jakmile bude produkt k dispozici. Zanechte níže svou e-mailovou adresu a buďte informováni o novinkách.
Sdílejte svůj košík