Shopping Cart
Delivery Icon Do dopravy zdarma chybí 1,390.00Kč

No products in the cart.

Safety Payments Icon ZARUČENÁ BEZPEČNÁ TRANSAKCE

Keto steak s brokolicí

recept na KETO steak s brokolicí

Lidé, kteří o ketogenní dietě nikdy neslyšeli, si ji většinou spojují se spoustou tučného masa. To je jen jeden z prvků této stravy, která je pestrá a obsahuje mnoho chutných a snadno dostupných produktů. Je také třeba mít na paměti, že je velmi důležité vybírat nezpracované a kvalitní maso. Ani s tímto produktem to nesmíme přehánět, protože příliš mnoho masa může znamenat příliš mnoho bílkovin. Základem každé účinné diety je sledování příjmu makroživin.

Složení:

 • 200 g hovězího steaku
 • 100 g brokolice
 • 2 lžíce másla
 • 1 stroužek česneku
 • 1 lžička bílého sezamu
 • 1 polévková lžíce kokosového aminosu (nepovinné)
 • 2 lžíce BeKeto™ MCT oleje
 • Sůl a pepř podle chuti

Jak je použito v tomto ustanovení:

Způsob přípravy:

 1. Na středně velké pánvi rozehřejte máslo. Vhoďte stroužek česneku a steak osolený z obou stran. Smažte asi 4-5 minut z každé strany.
 2. Odložte na talíř na několik minut, aby si “odpočinuly”.
 3. Brokolici nakrájejte na menší kousky. Na stejnou pánev přidejte brokolici, sezam a kokosové aminos. Přikryté vařte asi 5 minut.
 4. Odstavte z plotny a nakonec přidejte BeKeto™ MCT olej a promíchejte.

Recept na tento lahodný keto oběd je rozhodně nejrychlejší možností, kterou si můžete vybrat! Steak můžete připravit za 10 minut. Doplněno brokolicí, jejíž příprava také netrvá dlouho. S přídavkem MCT oleje C8+C10 nebo čistého C8 to bude nejen rychlý, ale i zdravý pokrm.

Na desce kawałek mięsa i brokuł. Przed dwie miseczki - jedna z sezamem, druga z solą. W tle miseczka z masłem, sos i dla oleje. Olej MCT C8+C10 i Olej MCT C8

KETO AZIA. A MĚ SE TO LÍBÍ!

Makra na porci:
Kalorie: 830 kcal
Tuk: 69,4 g
Sacharidy: 12,7 g
Čisté sacharidy: 8,1 g
Bílkoviny: 54 g

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Připojte se k čekací listině Buďte mezi prvními, kdo se dozví, jakmile bude produkt k dispozici. Zanechte níže svou e-mailovou adresu a buďte informováni o novinkách.
Sdílejte svůj košík