Shopping Cart
Delivery Icon Do dopravy zdarma chybí 1,390.00Kč

No products in the cart.

Safety Payments Icon ZARUČENÁ BEZPEČNÁ TRANSAKCE

Neprůstřelná káva (BPC – bulletproof coffee)

Recept na neprůstřelnou kávu

Neprůstřelná káva je jedním z nejoblíbenějších nápojů pro všechny milovníky ketogenní nebo nízkosacharidové diety. Je to ideální volba pro všechny, kteří ráno nemají čas na snídani. Dokonale ji nahradí a dodá vám energii, kterou potřebujete na začátek dne! Hodí se také jako druhá snídaně nebo před fyzickou aktivitou.

Složení:

  • 150 ml horké kávy
  • 50 ml mandlového mléka (neslazeného)
  • 1 lžíce másla
  • 1 lžíce BeKeto™ MCT oleje
  • ½ čajové lžičky skořice

Jak je použito v tomto ustanovení:

Způsob přípravy:

  1. Připravte si horkou kávu.
  2. Všechny ingredience vložte do mixéru nebo do míchačky a mixujte 15-20 sekund.
  • Pro zjednodušenou verzi si připravte svou oblíbenou kávu (espresso, americano), přidejte 1 polévkovou lžíci BeKeto™ MCT oleje a 1 lžíce másla. Míchejte 20 sekund a je hotovo!

Pro přípravu dobré kávy stojí za to pamatovat na výběr a přidání těchto výživných tuků. Ideální volbou je olej MCT C8 nebo olej MCT C8+C10. Pro ty, kteří s neprůstřelnou kávou teprve začínají, je skvělým doplňkem MCT olej v prášku. Pokud se rozhodnete pro tento druhý produkt, můžete kávě dodat další chuť. MCT olej v prášku s příchutí francouzské vanilky nebo přírodní čokolády bude jistě fungovat perfektně.

Kawa kuloodporna. Filiżanka, dwie małe miseczki jedna z masłem, druga z kawą. W tle dwie butelki oleju - pierwszy od lewej strony olej MCT C8, a drugi olej MCT C8+C10. Po lewej stronie mleko migdałowe.

MILUJI BPC A PIJU HO KAŽDÝ DEN!

Makra na porci:
Kalorie: 318 kcal
Tuk: 37,6 g
Sacharidy: 2,8 g
Čisté sacharidy: 1,7 g
Bílkoviny: 1,3 g

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Připojte se k čekací listině Buďte mezi prvními, kdo se dozví, jakmile bude produkt k dispozici. Zanechte níže svou e-mailovou adresu a buďte informováni o novinkách.
Sdílejte svůj košík