Shopping Cart

No products in the cart.

Jahodové keto smoothie

Recept na keto smoothie

Kdo nemá rád smoothies v různých verzích? Z hlediska chutí je zde tolik možností, že si určitě vyberete! Dnes vám představíme lahodné, husté a krémové keto smoothie s jahodovou příchutí. Přídavek MCT oleje s jahodovou příchutí dále zvýrazňuje chuť čerstvých jahod. Nezapomeňte na MCT olej s jahodovou šťávou, kterou můžete bez obav nahradit jinou příchutí – organickou matcha, divokou malinou nebo třeba francouzskou vanilkou. Kterýkoli z nich se skvěle hodí k čerstvým jahodám nebo jiným lesním plodům.

Složení:

  • 200 ml kokosového mléka
  • 1 lžíce chia semínek
  • 5-6 čerstvých jahod
  • 1 odměrka BeKeto™ MCT Oil Powder s jahodovou příchutí
  • 1 odměrka BeKeto™ Kolagenového MCT prášku ve verzi bez příchutě

Jak je použito v tomto ustanovení:

Způsob přípravy:

  1. Chia semínka zalijte kokosovým mlékem a promíchejte. Nechte je v lednici alespoň hodinu, nejlépe však přes noc, aby nabobtnaly.
  2. Po uplynutí této doby vyjměte chia semínka z lednice. Jahody rozkrojte na polovinu.
  3. Všechny ingredience smíchejte dohromady a případně ozdobte kousky jahod.

Důležitým prvkem tohoto receptu je přidat chia semínka do našeho kokosového mléka a nechat je alespoň hodinu chladit. Když počkáte dostatečně dlouho, chia semínka zvětší svůj objem až několikanásobně a vytvoří hustý nápoj. Jsou ideální pro získání husté a krémové konzistence smoothie a navíc je třeba poznamenat, že tato drobná semínka jsou zdrojem živin.

Keto smoothie o smaku truskawkowym. Na czarnym stole leży drewniana deska. Na desce gotowe smoothie, kilka truskawek oraz nóż. W tle dwa produktu BeKeto kolagen w proszku bezsmakowy i olej MCT o smaku świeżej truskawki

VAŠE LAHODNÉ KETO SMOOTHIE! CHEERS!

Makra na porci:
Kalorie: 231 kcal
Tuk: 16,6 g
Sacharidy: 15 g
Čisté sacharidy: 6,7 g
Bílkoviny: 6,6 g

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Připojte se k čekací listině Buďte mezi prvními, kdo se dozví, jakmile bude produkt k dispozici. Zanechte níže svou e-mailovou adresu a buďte informováni o novinkách.
Sdílejte svůj košík