Shopping Cart
Delivery Icon Do dopravy zdarma chybí 1,390.00Kč

No products in the cart.

Safety Payments Icon ZARUČENÁ BEZPEČNÁ TRANSAKCE

Jahodové keto smoothie

Recept na keto smoothie

Kdo nemá rád smoothies v různých verzích? Z hlediska chutí je zde tolik možností, že si určitě vyberete! Dnes vám představíme lahodné, husté a krémové keto smoothie s jahodovou příchutí. Přídavek MCT oleje s jahodovou příchutí dále zvýrazňuje chuť čerstvých jahod. Nezapomeňte na MCT olej s jahodovou šťávou, kterou můžete bez obav nahradit jinou příchutí – organickou matcha, divokou malinou nebo třeba francouzskou vanilkou. Kterýkoli z nich se skvěle hodí k čerstvým jahodám nebo jiným lesním plodům.

Složení:

  • 200 ml kokosového mléka
  • 1 lžíce chia semínek
  • 5-6 čerstvých jahod
  • 1 odměrka BeKeto™ MCT Oil Powder s jahodovou příchutí
  • 1 odměrka BeKeto™ Kolagenového MCT prášku ve verzi bez příchutě

Jak je použito v tomto ustanovení:

Způsob přípravy:

  1. Chia semínka zalijte kokosovým mlékem a promíchejte. Nechte je v lednici alespoň hodinu, nejlépe však přes noc, aby nabobtnaly.
  2. Po uplynutí této doby vyjměte chia semínka z lednice. Jahody rozkrojte na polovinu.
  3. Všechny ingredience smíchejte dohromady a případně ozdobte kousky jahod.

Důležitým prvkem tohoto receptu je přidat chia semínka do našeho kokosového mléka a nechat je alespoň hodinu chladit. Když počkáte dostatečně dlouho, chia semínka zvětší svůj objem až několikanásobně a vytvoří hustý nápoj. Jsou ideální pro získání husté a krémové konzistence smoothie a navíc je třeba poznamenat, že tato drobná semínka jsou zdrojem živin.

Keto smoothie o smaku truskawkowym. Na czarnym stole leży drewniana deska. Na desce gotowe smoothie, kilka truskawek oraz nóż. W tle dwa produktu BeKeto kolagen w proszku bezsmakowy i olej MCT o smaku świeżej truskawki

VAŠE LAHODNÉ KETO SMOOTHIE! CHEERS!

Makra na porci:
Kalorie: 231 kcal
Tuk: 16,6 g
Sacharidy: 15 g
Čisté sacharidy: 6,7 g
Bílkoviny: 6,6 g

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Připojte se k čekací listině Buďte mezi prvními, kdo se dozví, jakmile bude produkt k dispozici. Zanechte níže svou e-mailovou adresu a buďte informováni o novinkách.
Sdílejte svůj košík