Shopping Cart
Delivery Icon Do dopravy zdarma chybí 1,390.00Kč

No products in the cart.

Safety Payments Icon ZARUČENÁ BEZPEČNÁ TRANSAKCE

Keto Sady

KETO FOCUS

Výrobky BeKeto™ jsou vytvořeny odborníky na keto a nízkosacharidovou dietu. Máme pro vás záruku, že každý výrobek dokonale zapadne do vašeho nízkosacharidového životního stylu.

ZAMĚŘENÍ NA KVALITU

Vždy vybíráme jen ty nejlepší složky produktu. Pokud jde o kvalitu, řídíme se zásadou "nulových kompromisů". Pokud je výrobek BeKeto na trhu, znamená to, že prošel velmi přísnými testy kvality.

ZAMĚŘENÍ CÍLE

Naším cílem je podporovat naši komunitu Beketonianů po celém světě v dosahování cílů spojených se zdravým tělem a myslí. Doprovázíme vás při dosahování vašich každodenních cílů. Jsme tu pro vás. 100%.

 • Atraktivní Cena!

  Sada Bars Keto 9ks

  539,00 

  ✔ Zdravé palivo pro váš tělo a mysl! ✔ Keto sladkosti na dva týdny! ✔ Ideální k sdílení s ostatními ✔ Rychlá a zdravá svačina Sada Keto tyčinek ve 4 různých kombinacích. Začínáte svou cestu s keto sladkostmi? Vyberte možnost…

 • Sada Veganská Keto Čokoláda 10ks.

  890,00 

  ✔ Bez přidaných cukrů ✔ Nezpůsobuje inzulínové výkyvy ✔ Obsahuje přidaný nejzdravější MCT olej ✔ Vynikající čokoláda s nejnižším obsahem sacharidů ✔ Vhodná pro vegany Sada Vegan Keto Chocolates je skutečnou pastvou pro chuťové buňky. Úžasná kombinace hlubokého kakaa s…

více než 8 500+ vynikajících recenzí

Společnost BeKeto je známá výjimečnými službami a špičkovými produkty. O tom se mohou přesvědčit #BeKetonians v 10 zemích!

Připojte se k čekací listině Buďte mezi prvními, kdo se dozví, jakmile bude produkt k dispozici. Zanechte níže svou e-mailovou adresu a buďte informováni o novinkách.
Sdílejte svůj košík